Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Mucobene 600 mg 20 sáčků

Léky

Mucobene 600 mg 20 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Užívá se při léčbě akutních i chronických onemocněních dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mucobene 600 mg 20 sáčků koupíte i tady

Specifikace Mucobene 600 mg 20 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 97 Kč

Acetylcystein, léčivá látka přípravku, snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Mucobene 600 mg se užívá při léčbě akutních (náhlých) i chronických (vleklých) onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu. ... a dál?

Produkt Mucobene 600 mg 20 sáčků

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Mucobene 600 mg 20 sáčků - parametry

Název produktu: Mucobene 600 mg 20 sáčků
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 97 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Užívá se při léčbě akutních i chronických onemocněních dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.-- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.- Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci: 1. Co je přípravek MUCOBENE 600 mg a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek MUCOBENE 600 mg užívat 3. Jak se přípravek MUCOBENE 600 mg užívá 4. Možné nežádoucí účinky5 Jak přípravek MUCOBENE 600 mg uchovávat6. Obsah balení a další informace1. Co je přípravek MUCOBENE 600 mg a k čemu se používá1. CO JE MUCOBENE 600 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁAcetylcystein, léčivá látka přípravku, snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Mucobene 600 mg se užívá při léčbě akutních (náhlých) i chronických (vleklých) onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu.Bez porady s lékařem se přípravek užívá při akutních onemocněních dýchacích cest, jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu nebo průdušnice. Na doporučení lékaře se přípravek užívá u chronických zánětů průdušek, hrtanu nebo průdušnice, dále u bronchiektázií (chorobné rozšíření průdušek), průduškového astmatu, astmoidní bronchitidy (zánět průdušek podobný astmatu), zánětu průdušinek, u cystické fibrózy (onemocnění s poruchou zkapalňování hlenů) a dále u krčních, nosních a ušních onemocnění, jako jsou laryngitida (zánět hrtanu), akutní a chronická sinusitida (zánět vedlejších nosních dutin) a zánět středního ucha s městnáním výpotku.Přípravek je určen pro dospělé a dospívající starší než 14 let.Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE MUCOBENE 600 mg UŽÍVAT Neužívejte přípravek MUCOBENE 600 mg: - jestliže jste přecitlivělý(á) na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku MUCOBENE 600 mg je zapotřebí: Při vykašlávání řídkého hlenu není podávání přípravku účinné.2/1Další léčivé přípravky a přípravek Mucobene 600 mgInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(a) nebo které možná budete užívat.Při současném užívání přípravku Mucobene 600 mg s antitusiky (léky potlačujícími kašel) může na základě útlumu kašlacího reflexu dojít k nebezpečnému zadržení


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.