Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca

Učebnice/Odborná literatura

Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca

Hodnocení: 1x
  • 4

Odpovídá stránkám v učebnici a procvičuje slovní zásobu jednotlivých témat, mluvnici a její funkce. Předkládá Seznam dosažených znalostí ( Ficha de aprendizaje) a student si do listu sám doplňuje Nyní už umíš... a Nyní znáš... Dále obsahuje stránku Fonética y Ortografía k procvičení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86914
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca koupíte i tady

Specifikace Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 163 Kč

Studenti se „nalodí" na výletní loď a procestují s ostatními pasažéry různé trasy a směry. Během plavby si čtou v lodním deníku a vedou si také svůj vlastní. Stávají se tak součástí společenství Embarque. Prostřednictvím svých blogů sdílejí život pasažérů na lodi a tvoří vlastní časopis. Učebnice obsahuje 8 modulů po 2 lekcích. ... a dál?

Produkt Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca

Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca - parametry

Název produktu: Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odpovídá stránkám v učebnici a procvičuje slovní zásobu jednotlivých témat, mluvnici a její funkce. Předkládá Seznam dosažených znalostí ( Ficha de aprendizaje) a student si do listu sám doplňuje Nyní už umíš... a Nyní znáš... Dále obsahuje stránku Fonética y Ortografía k procvičení jednotlivých hlásek v kontextu na fonetiku, ortografii a transkripci jednotlivých písmen a na závěr jazykolamy. Studijní příručka První dva díly souboru jsou určeny začátečníkům a neobsahují českou podporu, proto jsme se rozhodli připravit samostatné studijní příručky v češtině, které budou obsahovat: úvodní kapitolu věnovanou fonetice a pravopisu výklad mluvnice v češtině se zdůrazněním problematických jazykových jevů španělsko-český slovníček ke každé lekci souhrnný španělsko-český abecední slovníček s označením lekce výskytu Studijní příručku ve formátu Flexibooks stáhnete ZDE . (curso de espanol lengua extranjera) Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca; Rocío Prieto. Studenti se „nalodí" na výletní loď a procestují s ostatními pasažéry různé trasy a směry. Během plavby si čtou v lodním deníku a vedou si také svůj vlastní. Stávají se tak součástí společenství Embarque. Prostřednictvím svých blogů sdílejí život pasažérů na lodi a tvoří vlastní časopis. Učebnice obsahuje 8 modulů po 2 lekcích. Embarque 1 Pracovní sešit - Montserrat Alonso Cuenca; Rocío Prieto od nakladatelství v kategorii Neroz2 | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Španělština pro gymnázia, střední a jazykové školy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.