Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 - Montserrat Alonso Cuenca

Učebnice/Odborná literatura

Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 - Montserrat Alonso Cuenca

Hodnocení: 1x
  • 4

Celková charakteristika učebního souboru Embarque čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky   rozsah učebnice 1. a 2. dílu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 - Montserrat Alonso Cuenca koupíte i tady

Specifikace Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 - Montserrat Alonso Cuenca

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 319 Kč

Celková charakteristika učebního souboru Embarque ¦ čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky ¦  rozsah učebnice 1. a 2. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky na střední škole (3 a vícehodinová týdenní dotace) ¦  moderní a aktuální témata z každodenního života jsou živá a zajímavá, informace, které je » ... a dál?

Produkt Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 - Montserrat Alonso Cuenca

Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 - Montserrat Alonso Cuenca - parametry

Název produktu: Montserrat Alonso Cuenca, Rocío Prieto: Embarque 1 - Montserrat Alonso Cuenca
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 566 Kč
Ušetríte až: 247 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Celková charakteristika učebního souboru Embarque čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky   rozsah učebnice 1. a 2. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky na střední škole (3 a vícehodinová týdenní dotace)   moderní a aktuální témata z každodenního života jsou živá a zajímavá, informace, které je doplňují, jsou vybrány velmi dobře a vhodně zasazeny do kontextu probírané látky  aktivním způsobem a v kontextu jsou rozvíjeny všechny jazykové dovednosti receptivní i produktivní (čtení, psaní a mluvený projev)   témata se prolínají se zapojením moderních technologií (blogy, fóra, e-mail, atp.); učebnice mají internetové vstupy pro učitele i studenta: přepis poslechových cvičení, modelové testy, další cvičení   doprovodné texty z reálií, kulturní a jiné oblasti jsou velmi dobře postavené, srozumitelné, opět s podporou na Zona  estudiante na www.edelsa.es a jiných doporučených adres    předností 1. a 2. dílu  je i přehledné barevné rozlišení jako u 1. dílu: (modrá barva = slovní zásoba a její funkce, červeně je vyznačena gramatika a žlutou barvou pak společensko kulturní témata a informace z hispánského světa) a  účelné a přehledné využití postranních lišt (Sábes que ..., Expresar ., Gramática) a zápatí pro Acción. Embarque 1 a Embarque 2 zachovávají stejnou strukturu (rozdíl pouze v počtu modulů) součástí učebnic je závěrečný celkový přehled mluvnice ( Resumen de gramática ) Embarque 1 Studenti se nalodí" na výletní loď a procestují s ostatními pasažéry různé trasy a směry. Během plavby si čtou v lodním deníku a vedou si také svůj vlastní. Stávají se tak součástí společenství Embarque. Prostřednictvím svých blogů sdílejí život pasažérů na lodi a tvoří vlastní časopis. Učebnice obsahuje 8 modulů po 2 lekcích. Úvodní dvoustrana každého modulu shrnuje cíle obou lekcí - akce, seznam probíraných kompetencí, společensko-kulturní stránku a odkazy na internet. Studenti pracují ve skupinách nebo jednotlivě a všechny znalosti si samostatně procvičují a upevňují. Rozsah 1. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky (při 3hodinové dotaci). (curso de espanol lengua extranjera) Informationen zur Reihe:

Einsteigen und sofort ablegen Das vierbändige Lehrwerk Embarque ermöglicht individuelles und dynamisches Lernen. Schritt für Schritt können die Lernenden ihre sprachlichen Fertigkeiten erweitern, ohne dabei "über Bord zu gehen". Klar Embarque ist in klare kompetenzorientierte Sequenzen eingeteilt. Eine gleichmäßige Progression sorgt für Sicherheit und Beständigkeit. Vielfältig Das Lehrwerk ist für verschiedene Lernertypen und Lernstile einsetzbar. Es regt zu vielfältigen Aktivitäten für den Kursraum an und liefert ein reichhaltiges Zusatzangebot für die Einzelarbeit und Lektürephasen. Lebensnah Embarqu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.