Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Monika Puškinová, Jan Mikáč: Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství

Učebnice/Odborná literatura

Monika Puškinová, Jan Mikáč: Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství

Hodnocení: 1x
  • 4

Vnitřní předpisy, směrnice a řády ve školství - Jan Mikáč, Monika Puškinová. Účelem publikace Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství je dát řediteli příspěvkové organizace do ruky jednoduchou, srozumitelnou a účelnou pomůcku pro řízení, prohloubit jeho právní vědomí a snížit rizika, která provázejí výkon jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85961

Jaké má kniha
Vnitřní směrnice, předp..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Monika Puškinová, Jan Mikáč: Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 251 Kč

Účelem publikace je dát řediteli příspěvkové organizace do ruky jednoduchou, srozumitelnou a účelnou pomůcku pro řízení, prohloubit jeho právní vědomí a snížit rizika, která provázejí výkon jeho funkce. K problematice tvorby směrnic příspěvkových organizací přistupuje odlišným způsobem než ostatní známé texty. Klade důraz na jednoduché, srozumitelné podání, nechce promlouvat nesrozumitelnou „právničinou". Nabízí nejrůznější vzory směrnic a vnitřních předpisů, a navíc vždy zdůvodňuje, proč by je měla škola » ... a dál?

Produkt Monika Puškinová, Jan Mikáč: Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství

Monika Puškinová, Jan Mikáč: Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství - parametry

Název produktu: Monika Puškinová, Jan Mikáč: Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 366 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vnitřní předpisy, směrnice a řády ve školství - Jan Mikáč, Monika Puškinová. Účelem publikace Vnitřní směrnice, předpisy a řády ve školství je dát řediteli příspěvkové organizace do ruky jednoduchou, srozumitelnou a účelnou pomůcku pro řízení, prohloubit jeho právní vědomí a snížit rizika, která provázejí výkon jeho funkce. K problematice tvorby směrnic příspěvkových organizací přistupuje odlišným způsobem než ostatní známé texty. Klade důraz na jednoduché, srozumitelné podání, nechce promlouvat nesrozumitelnou „právničinou". Nabízí nejrůznější vzory směrnic a vnitřních předpisů, a navíc vždy zdůvodňuje, proč by je měla škola nebo školské zařízení vydat. Uvádí, jaké právní předpisy nařizují nebo předpokládají existenci takových směrnic, jaké jsou výhody jejich vytvoření, popisuje rizika hrozící při jejich nedoložení kontrolním orgánům. Rozebírá smysl jednotlivých formulací. Na konkrétních příkladech z praxe uvádí nejčastější pochybení vedoucích pracovníků škol při sestavování směrnic jako základních pravidel určujících chod organizace. Obsahuje nejen tradiční, všeobecně známé směrnice, ale zaměřuje se také na nové trendy, na současné požadavky zřizovatelů a kontrolních orgánů. Popisuje, jak pomocí směrnic může ředitel školy či školského zařízení výrazně snížit rizika, která jsou bezpochyby s jeho funkci spojena, jak lze delegovat pravomoci a přenést odpovědnost, obhájit se v krizových situacích. Uvádí změny právních předpisů v posledních letech a popisuje, jak ovlivnily podobu směrnic. Vnitřní předpisy, směrnice a řády ve školství - Jan Mikáč, Monika Puškinová od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.