Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Monika Peetz: Sedm dní bez

Próza - beletrie

Monika Peetz: Sedm dní bez

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Monika Peetzová, Sedm dní bez je pokračování bestselleru Úterní ženy . Obě knihy napsala Monika Peetzová . Sedm dní bez - to je, když se pět přítelkyň, které znáte z románu Úterní ženy, rozhodne postit. A nejen postit. Vyčistit si hlavu, zapomenout na povinnosti, práci i muže. Odjíždějí do hradního hotelu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
Sedm dní bez
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Monika Peetz: Sedm dní bez koupíte i tady

Specifikace Monika Peetz: Sedm dní bez

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 172 Kč

Pokračování bestselleru Úterní ženy Úterní ženy se odjíždějí postit. ¶ Pět rozdílných přítelkyň má společný cíl. Heslo dne zní: zpomalit, pročistit se, zhubnout. Na svůj každoroční výlet se vydávají d ... a dál?

Produkt Monika Peetz: Sedm dní bez

Monika Peetz: Sedm dní bez - parametry

Název produktu: Monika Peetz: Sedm dní bez
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 172 Kč
Maximální cena: 315 Kč
Ušetríte až: 143 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Monika Peetzová, Sedm dní bez je pokračování bestselleru Úterní ženy . Obě knihy napsala Monika Peetzová . Sedm dní bez - to je, když se pět přítelkyň, které znáte z románu Úterní ženy, rozhodne postit. A nejen postit. Vyčistit si hlavu, zapomenout na povinnosti, práci i muže. Odjíždějí do hradního hotelu Achenkirch, kolem kterého široko daleko není nic. Stráví tak sedm dní v naprostém klidu. V naprostém klidu? To si jen tak malují, ale těch sedm dní stráví hlavně bez jídla. Takový je plán. Když se člověk pořádně nenají, většinou umí být pořádně mrzutý. K tomu problémy, na něž nemůžete přestat myslet, protivné kamarádky, které jsou zrovna tak hladové a mrzuté jako vy, bezesné noci, které vám zpestřuje dlouhé kručení v žaludku a - mučivý neodbytný hlad. Tohle vše spolu s přísnými pravidly, které v hotelu vládnou, namixuje výbušnou kombinaci. Vypadá to, že sedm dní bez jídla, nebude ani tak o očistě, ale spíš o hádkách, nedorozuměních a naschválech. To vše vyplývá z prázdného žaludku a nervozity. A na Evu čeká ještě bonus navíc. Ta si v praxi ověři, že kostlivce ve skříni nemá smysl vytahovat na světlo, když se za hradní zdí rozhodne začít hledat svého neznámého otce. Druh sortimentu : Kniha, Sedm dní bez, Jazyk : Čeština, Počet stran : 288 Pokračování bestselleru Úterní ženy. Úterní ženy se odjíždějí postit. Pět rozdílných přítelkyň má společný cíl. Heslo dne zní: zpomalit, pročistit se, zhubnout. Na svůj každoroční výlet se vydávají do osaměle ležícího hradního hotelu Achenkirch. Čeká je sedm dní bez rozptylování. Bez telefonu a internetu, bez mužů a rodinných povinností, bez pracovních závazků. Ale bohužel i sedm dní bez jídla. Teoreticky. Mučivý hlad, přísná pravidla a problémy z domova, jež si přivezly s sebou, ohrožují úspěch terapie. Místo relaxace dochází k nedorozuměním, hádkám a bezesným nocím. Ovšem před nejtěžší zkouškou stojí Eva. Za masivní hradní zdi se vydává hledat svého neznámého otce. Zjistí, že některá tajemství by raději neměla nikdy vyjít na světlo… Monika Peetzová se svým charakteristickým ostrovtipem a schopností vcítění posílá své Úterní ženy podruhé na cesty. Eva, Caroline, Estella, Kiki a Judith, kamarádky, z nichž každá je úplně jiná, jsou vykreslené charakteristickým způsobem a s láskou. Autorka znovu

dokazuje svůj skvělý cit pro dobré načasování. Délka kapitol není u Moniky Peetzové stálá, kapitoly jsou dlouhé přesně tak, aby řekly to, co říct mají.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.