Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Monika Matschnig: Řeč těla - Jak poznat člověka podle gest

Knihy naučná literatura

Monika Matschnig: Řeč těla - Jak poznat člověka podle gest

Hodnocení: 1x
  • 5

Jak poznat člověka podle gest - 30 minut - Matschnigová Monika. Jak poznat člověka podle gest - 30 minut Pokud chcete blíže poznat lidi ve svém okolí nebo si udělat správný obrázek o těch, které vidíte poprvé v životě, máte v rukou správnou knihu. Autorka v ní chápe tělo jako zrcadlo duše, v němž se zobrazují naše ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Řeč těla - Jak poznat č..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Monika Matschnig: Řeč těla - Jak poznat člověka podle gest koupíte i tady

Specifikace Monika Matschnig: Řeč těla - Jak poznat člověka podle gest

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 54 Kč

Jak poznat člověka podle gest - 30 minut Pokud chcete blíže poznat lidi ve svém okolí nebo si udělat správný obrázek o těch, které vidíte poprvé v životě, máte v rukou správnou knihu. Autorka v ní chápe tělo jako zrcadlo duše, v němž se zobrazují naše psychické stavy. Klade si základní otázky: Co lze vyčíst z gest, z mimiky? Co z pozdravu a podání ruky? Jak poznáme, že nám někdo lže? Jak se chovat při první schůzce s opačným pohlavím a na co si dát pozor v zahraničí, aby nedošlo ke zbytečnému » ... a dál?

Produkt Monika Matschnig: Řeč těla - Jak poznat člověka podle gest

Monika Matschnig: Řeč těla - Jak poznat člověka podle gest - parametry

Název produktu: Monika Matschnig: Řeč těla - Jak poznat člověka podle gest
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 54 Kč
Maximální cena: 200 Kč
Ušetríte až: 146 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Jak poznat člověka podle gest - 30 minut - Matschnigová Monika. Jak poznat člověka podle gest - 30 minut Pokud chcete blíže poznat lidi ve svém okolí nebo si udělat správný obrázek o těch, které vidíte poprvé v životě, máte v rukou správnou knihu. Autorka v ní chápe tělo jako zrcadlo duše, v němž se zobrazují naše psychické stavy. Klade si základní otázky: Co lze vyčíst z gest, z mimiky? Co z pozdravu a podání ruky? Jak poznáme, že nám někdo lže? Jak se chovat při první schůzce s opačným pohlavím a na co si dát pozor v zahraničí, aby nedošlo ke zbytečnému nedorozumění? Součástí publikace jsou i názorná cvičení. Monika Matschnigová, rakouská diplomovaná psycholožka, je odbornicí v oblasti řeči těla a oblíbenou autorkou. Pořádá přednášky a semináře pro mezinárodní společnosti, ale i menší skupiny lidí. Působila též na několika univerzitách. Její workshopy jsou založeny na vědeckých poznatcích, ale zároveň nepostrádají humor a nadhled. Jak poznat člověka podle gest - 30 minut - Matschnigová Monika od nakladatelství v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Řeč těla je naší nejzákladnější a nejupřímnější formou komunikace. Každé tělo hovoří - což je podmíněno typem a kulturou – jiným jazykem. Existují ale některé zásadní shody, které mají všeobecnou platnost. Přečtěte si:

- jak se vzájemně ovlivňují tělo a duše,

- jaká gesta a mimika působí sympaticky, a kterých byste se měli naopak spíše vyvarovat,

- jak poznáte během rozhovoru zrádné signály těla. Monika Matschnigová je diplomovanou psycholožkou a zabývá se rozvojem osobnosti a psychologií práce a organizace. Dnes působí jako trenérka v oblasti rozvoje osobnosti. Intenzivně pracuje s tématy vnitřní komunikace a propojení těla a duše.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.