Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mojmír Král, Libor Šrom: Microsoft Office FrontPage 2003

Učebnice/Odborná literatura

Mojmír Král, Libor Šrom: Microsoft Office FrontPage 2003

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Microsoft Office FrontPage 2003 - Libor Šrom;Mojmír Král. Microsoft Office FrontPage 2003 je doplňkem kancelářského balíku Microsoft Office 2003, jenž nabízí prostředí a funkce usnadňující tvorbu webových stránek. FrontPage obsahuje profesionální nástroje pro návrh webu, zpracování jeho zdrojového kódu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mojmír Král, Libor Šrom: Microsoft Office FrontPage 2003 koupíte i tady

Specifikace Mojmír Král, Libor Šrom: Microsoft Office FrontPage 2003

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 222 Kč

Publikace k populárnímu editoru webových stránek vás naučí maximálně využívat jeho schopností a s jeho pomocí předkládat návštěvníkům vytvořeného webu informace tak, aby byl pro ně srozumitelný a přitažlivý. Projde s vámi od ovládání FrontPage přes návrh, tvorbu a správný design webu až k jeho kontrole, správě a aktualizaci. Poznáte potřebné dynamické a interaktivní prvky stránek i nezbytné minimum technologií HTML a CSS. ... a dál?

Produkt Mojmír Král, Libor Šrom: Microsoft Office FrontPage 2003

Mojmír Král, Libor Šrom: Microsoft Office FrontPage 2003 - parametry

Název produktu: Mojmír Král, Libor Šrom: Microsoft Office FrontPage 2003
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 222 Kč
Maximální cena: 282 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Microsoft Office FrontPage 2003 - Libor Šrom;Mojmír Král. Microsoft Office FrontPage 2003 je doplňkem kancelářského balíku Microsoft Office 2003, jenž nabízí prostředí a funkce usnadňující tvorbu webových stránek. FrontPage obsahuje profesionální nástroje pro návrh webu, zpracování jeho zdrojového kódu a publikování dynamických stránek i propracovaných webových aplikací na Internetu. A to vše v grafickém a uživatelsky přívětivém prostředí. Podrobná uživatelská příručka je určena jak začínajícím, tak pokročilejším uživatelům FrontPage, respektive tvůrcům webových stránek z jiných programů. Představuje základy práce s prostředím FrontPage, postupy tvorby webové stránky až po použití dynamických a interaktivních prvků. FrontPage 2003 dokáže pracovat i s moderními webovými technologiemi dneška, takže se v knize dozvíte mj. o využití stylů CSS. Autor neopomíjí ani dnes stále akceptovanější pravidla tvorby webu. V nejobsažnější dostupné příručce k FrontPage 2003 pochopíte a zvládnete: - Zorientovat se v prostředí FrontPage a plně využívat jeho nástrojů a funkcí - Vytvořit nový web a webovou stránku od základu či s použitím šablony, nebo spravovat web existující - Upravovat písma na stránce a pracovat s odstavci a bloky textu - Vkládat a spravovat grafické prvky webové stránky, jako jsou barevná pozadí, obrázky nebo obrazové mapy - Vytvářet odkazy a provazovat části stránek i stránky samotné mezi sebou - Používat prvky videa a zvuku na webové stránce a odkazovat na ně - Tvořit tabulky a rámce a uspořádávat prvky designu na stránce - Vytvářet a upravovat formuláře, jejich podobu a funkci - Pracovat s dynamickými prvky, jako je datum a čas nebo běžící text, a používat skripty na webové stránce. - Tvorbu navigace, počítadla přístupů, interaktivní tlačítka, pole pro vyhledávání či celé galerie fotografií - Využít technologii CSS k vytváření vzhledu stránky i jejích částí - Zkontrolovat funkčnost a vzhled webových stránek a publikovat je na Internetu. Autoři popisují problematiku krok po kroku od základních postupů k těm pokročilým. Výklad je doplněn řadou obrázků, které demonstrují popisované postupy. S programem FrontPage a touto knihou vytvoříte působivé a funkční internetové stránky. O autorech: Mojmír Král, absolvent VUT Brno, působí již přes 15 roků jako školitel se zaměřením zejména na produkty firmy Microsoft. Pracuje však i jako správce malých počítačových sítí a konzultant v oblasti informačních technologií. Je též autorem několika odborných publikací. Libor Šrom je od roku 2000 lektorem a pracovníkem školícího střediska informačních technologií PC-Dir Real. Zabývá se především tvorbou webový stránek, a to jak ve svém volném čase, tak v rámci své lektorské a poradenské činnosti. Je spoluautorem knihy Microsoft Office FrontPage 2003 Jednoduše, srozumitelně, názorně. Publikace: Microsoft Office FrontPage 2003 - Libor Šrom;Mojmír Král. Publikace k populárnímu editoru webových stránek vás naučí maximálně využívat jeho schopností a s jeho po


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.