Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mitch Tulloch: Microsoft Windows Vista

Učebnice/Odborná literatura

Mitch Tulloch: Microsoft Windows Vista

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Microsoft Windows Vista. Nejpodrobnější zdroj pro zavádění, konfiguraci, správu a podporu Windows Vista Kompletní informační zdroj k operačnímu systému Windows Vista - přímo od expertů společnosti Microsoft Využijte při správě a optimalizaci počítačů se systémem Windows Vista zkušenosti produktového týmu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67647
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mitch Tulloch: Microsoft Windows Vista koupíte i tady

Specifikace Mitch Tulloch: Microsoft Windows Vista

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 774 Kč

Autor : Mitch Tulloch, Využijte při správě a optimalizaci počítačů se systémem Windows Vista zkušenosti produktového týmu Windows Vista a předních konzultantů a expertů z oboru. Tato oficiální sada Resource Kit obsahuje 2 tištěné knihy plné přesných, detailních informací, doporučovaných postupů a osvědčených řešení + více než 200 skriptů a nástrojů pro zefektivnění vaší práce a další elektronické materiály na DVD. Takto získáte vše potřebné k zavádění, konfiguraci, správě a podpoře Microsoft Windows Vista. Druh » ... a dál?

Produkt Mitch Tulloch: Microsoft Windows Vista

Mitch Tulloch: Microsoft Windows Vista - parametry

Název produktu: Mitch Tulloch: Microsoft Windows Vista
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 774 Kč
Maximální cena: 1 290 Kč
Ušetríte až: 516 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Microsoft Windows Vista. Nejpodrobnější zdroj pro zavádění, konfiguraci, správu a podporu Windows Vista Kompletní informační zdroj k operačnímu systému Windows Vista - přímo od expertů společnosti Microsoft Využijte při správě a optimalizaci počítačů se systémem Windows Vista zkušenosti produktového týmu Windows Vista a předních konzultantů a expertů z oboru. Tato oficiální sada Resource Kit obsahuje 2 tištěné knihy plné přesných, detailních informací, doporučovaných postupů a osvědčených řešení + více než 200 skriptů a nástrojů pro zefektivnění vaší práce a další elektronické materiály na DVD. Takto získáte vše potřebné k zavádění, konfiguraci, správě a podpoře Microsoft Windows Vista. Dvě podrobné publikace se věnují mimo jiného těmto tématům: - Plánování a implementace hromadného i jednotlivého zavádění - Konfigurace Zásad skupiny ke správě klientů, uživatelských profilů či síťových zdrojů - Správa disků, souborových systémů, složek, tiskáren a dalších zařízení - Implementace sdílení souborů a médií v prostředí skupin a domén - Konfigurace protokolů bezdrátové sítě, TCP/IP a připojení VPN - Správa aktualizací softwaru, Řízení uživatelských účtů a firewallu Windows - Monitorování záznamů událostí a výkonu systému - Řešení problémů s hardwarem, ovladači, připojením k síti a chybami Stop DVD obsahuje: - Více než 140 skriptů pro automatizaci administrace a zavádění - Nástroje pro řešení problémů se sítí - Ladicí nástroje pro 32 i 64bitový systém - Solution Accelerator for Business Desktop Deployment 2007 a podpůrné nástroje - Technický přehled administrace Windows Vista - eBook originálního vydání knihy O autorech: Mitch Tulloch je známým expertem a certifikovaným MVP pro Windows Server. Je autorem více než tuctu knih a stovek článků věnujících se administraci, sítím a bezpečnosti Windows. Tony Northup, certifikovaný MCSE, CISSP a MVP pro Windows, je konzultantem v oblasti sítí a bezpečnosti. Autorsky se podílel na knize Microsoft Windows Server 2003 Resource Kit a několika vydáních Microsoft Self-Paced Tranining Kit. Jerry Honeycutt, certifikovaný MVP pro Windows, je populárním autorem více než 25 knih, včetně publikace Microsoft Windows Desktop Deployment Resource Kit. Navíc uveřejňuje články v rámci komunity Microsoft XP Expert Zone a na serveru Microsoft TechNet. Windows Vista Team navrhuje, vyvíjí a za¬bývá se podporou operačního systému Windows Vista. Balíček obsahuje tyto knihy: 1. Microsoft Windows Vista Resource Kit - Přehled, Zavádění systému, Správa systému 2. Microsoft Windows Vista Resource Kit - Údržba systému, Sítě, Řešení problémů, Přílohy Součástí tohoto balíčku je DVD. Publikace: Microsoft Windows Vista. Mitch Tulloch, Tony Northrup, and Jerry Honeycutt, with the Microsoft Windows Vista Teampevná vazbaformát knihy: 167 mm x 225 mm1432 stran černobílýchPřiložen DVD-ROMProdejní kód: K1514ISBN: 978-80-251-1990-7, EAN: 978-80-251-1990-7 Windows Vista Team vám poskytuje definitivní a kompletní zdroj pro správu, řízení, na


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.