Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslava Rakoczyová, Robert Trbola: Sociální integrace přistěhovalců v České republice

Učebnice/Odborná literatura

Miroslava Rakoczyová, Robert Trbola: Sociální integrace přistěhovalců v České republice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sociální integrace přistěhovalců v České republice - Miroslava Rakoczyová;Robert Trbola. Kniha mapuje poznatky o procesu sociální integrace, zejména integrace na pracovním trhu. Čerpá ze souboru více než 250 kvalitativních rozhovorů s přistěhovalci žijícími dlouhodobě v ČR. Různé aspekty procesu integrace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sociální integrace přis..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslava Rakoczyová, Robert Trbola: Sociální integrace přistěhovalců v České republice koupíte i tady

Specifikace Miroslava Rakoczyová, Robert Trbola: Sociální integrace přistěhovalců v České republice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

Kniha mapuje poznatky o procesu sociální integrace, zejména integrace na pracovním trhu. Čerpá ze souboru více než 250 kvalitativních rozhovorů s přistěhovalci žijícími dlouhodobě v ČR. Různé aspekty ... a dál?

Produkt Miroslava Rakoczyová, Robert Trbola: Sociální integrace přistěhovalců v České republice

Miroslava Rakoczyová, Robert Trbola: Sociální integrace přistěhovalců v České republice - parametry

Název produktu: Miroslava Rakoczyová, Robert Trbola: Sociální integrace přistěhovalců v České republice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sociální integrace přistěhovalců v České republice - Miroslava Rakoczyová;Robert Trbola. Kniha mapuje poznatky o procesu sociální integrace, zejména integrace na pracovním trhu. Čerpá ze souboru více než 250 kvalitativních rozhovorů s přistěhovalci žijícími dlouhodobě v ČR. Různé aspekty procesu integrace do života hostitelské společnosti jsou zpracovány formou dílčích případových studií, které jsou rozděleny do skupin podle zemí původu přistěhovalců. Každá ze studií představuje samostatnou kapitolu monografie a svoji pozornost věnuje sociální integraci dané skupiny v různých dimenzích tohoto procesu. Kniha rozkrývá řadu specifik jednotlivých skupin, současně však ukazuje i na společné rysy sociální integrace, které se projevují bez ohledu na původ přistěhovalců. Společné charakteristiky považují autoři za základní rysy sociální integrace v ČR a schematicky je shrnují v kapitole, jež předchází jednotlivým dílčím případovým studiím. Kniha končí kapitolou, která zjištění o sociální integraci v ČR pojednává průřezově podle jednotlivých dimenzí sociální integrace, nikoliv podle jednotlivých skupin vymezených na základě zdrojové země migrace. Jaké strategie volí přistěhovalci ve svém životě v České republice? O jaké místo ve společnosti usilují? Jak ovlivňují postoje majoritní společnosti životní strategie přistěhovalců? Nacházejí cizinci v České republice svůj domov? Chtějí tady žít, nebo jenom pracovat? Jaké mechanismy ovlivňují proces integrace na straně veřejnosti, veřejných institucí a zaměstnavatelů? Publikace: Sociální integrace přistěhovalců v České republice - Miroslava Rakoczyová;Robert Trbola. Miroslava Rákoczyová; Robert TrbolaSlon, edice StudieKniha, čeština, 310 stran Autor knihy Miroslava Rákoczyová, Robert Trbola, Vydavatelstvo Slon


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.