Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Miroslava Kubišová: Kocour Olivier a malíř Monet

Knihy pro děti a mládež

Miroslava Kubišová: Kocour Olivier a malíř Monet

Hodnocení: 1x
  • 4

Kocour Olivier a malíř Monet - Příběhy slavných koček - Kubišová Miroslava Kočka z krčského lesa vypráví svým koťatům před spaním příběhy o slavných kočkách, které se zapsaly do historie. Tak vzniklo povídání o třiceti neobyčejných dobrodružstvích koček z celého světa. Kocoura malíře Moneta, kočky z čínské továrny na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
skladem

Jaké má kniha
Kocour Olivier a malíř ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslava Kubišová: Kocour Olivier a malíř Monet

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 127 Kč

Kočka z krčského lesa vypráví svým koťatům před spaním příběhy o slavných kočkách, které se zapsaly do historie. Tak vzniklo povídání o třiceti neobyčejných dobrodružstvích koček z celého světa. Kocoura malíře Moneta, kočky z čínské továrny na hedvábí, kočky klapouché ze Skotska, kočky Adriany z Anglie, kočky ze starověkého Egypta a mnohých dalších. Každý příběh je vždy doplněn kouzelným celostránkovým barevným akvarelem. ... a dál?

Produkt Miroslava Kubišová: Kocour Olivier a malíř Monet

Miroslava Kubišová: Kocour Olivier a malíř Monet - parametry

Název produktu: Miroslava Kubišová: Kocour Olivier a malíř Monet
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kocour Olivier a malíř Monet - Příběhy slavných koček - Kubišová Miroslava Kočka z krčského lesa vypráví svým koťatům před spaním příběhy o slavných kočkách, které se zapsaly do historie. Tak vzniklo povídání o třiceti neobyčejných dobrodružstvích koček z celého světa. Kocoura malíře Moneta, kočky z čínské továrny na hedvábí, kočky klapouché ze Skotska, kočky Adriany z Anglie, kočky ze starověkého Egypta a mnohých dalších. Každý příběh je vždy doplněn kouzelným celostránkovým barevným akvarelem. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Výtvarné umění | Malíři od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Miroslava KubišováPříběhy slavných kočekGRADAKniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.