Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslava Horáčková, Miroslav Špika: Pracovní sešit k čítance 5

Učebnice/Odborná literatura

Miroslava Horáčková, Miroslav Špika: Pracovní sešit k čítance 5

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit k čítance 5 - Miroslava Horáčková, Miroslav Špika. Pracovní sešit k Čítance 5/1 je nyní jednodílný a je plně uzpůsoben upravené verzi Čítanky 5/1. Obsahuje velké množství tvůrčích úkolů a námětů, s nimiž může vyučující pracovat podle svého uvážení, podle úrovně třídy, zájmů a schopností žáků. Cvičení a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslava Horáčková, Miroslav Špika: Pracovní sešit k čítance 5 koupíte i tady

Specifikace Miroslava Horáčková, Miroslav Špika: Pracovní sešit k čítance 5

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 30 Kč

Pracovní sešit k Čítance 5/1 je nyní jednodílný a je plně uzpůsoben upravené verzi Čítanky 5/1. Obsahuje velké množství tvůrčích úkolů a námětů, s nimiž může vyučující pracovat podle svého uvážení, podle úrovně třídy, zájmů a schopností žáků. Cvičení a úkoly v Pracovním sešitě jsou koncipovány tak, aby rozvíjely čtenářské dovednosti a orientaci v textu; rozvíjely fantazii žáků; rozvíjely slovní zásobu žáků; vedly žáky k souvislému, výstižnému a kultivovanému vyjadřování, k užívání jazyka přiměřeně » ... a dál?

Produkt Miroslava Horáčková, Miroslav Špika: Pracovní sešit k čítance 5

Miroslava Horáčková, Miroslav Špika: Pracovní sešit k čítance 5 - parametry

Název produktu: Miroslava Horáčková, Miroslav Špika: Pracovní sešit k čítance 5
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 30 Kč
Maximální cena: 71 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit k čítance 5 - Miroslava Horáčková, Miroslav Špika. Pracovní sešit k Čítance 5/1 je nyní jednodílný a je plně uzpůsoben upravené verzi Čítanky 5/1. Obsahuje velké množství tvůrčích úkolů a námětů, s nimiž může vyučující pracovat podle svého uvážení, podle úrovně třídy, zájmů a schopností žáků. Cvičení a úkoly v Pracovním sešitě jsou koncipovány tak, aby rozvíjely čtenářské dovednosti a orientaci v textu; rozvíjely fantazii žáků; rozvíjely slovní zásobu žáků; vedly žáky k souvislému, výstižnému a kultivovanému vyjadřování, k užívání jazyka přiměřeně situaci. Pracovní sešit k Čítance 5/1 umožňuje realizaci požadavků RVP ZV. Pracovní sešit k čítance 5 - Miroslava Horáčková, Miroslav Špika od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Miroslava Horáčková; Miroslav Špika1. ediční řadaALTERKniha, čeština, 60 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.