Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miroslava Čižková: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka

Knihy

Miroslava Čižková: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka - Miroslava Čížková. Metodická příručka je určena učitelům, kteří ve výuce užívají nově vydanou dvoudílnou pracovní učebnici.matematiky pro 2. ročník ZŠ, zpracovanou v souladu s RVP pro základní vzdělávání autorky Miroslavy Čížkové. Obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslava Čižková: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka koupíte i tady

Specifikace Miroslava Čižková: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 82 Kč

Metodická příručka je určena učitelům, kteří ve výuce užívají nově vydanou dvoudílnou pracovní učebnici.matematiky pro 2. ročník ZŠ, zpracovanou v souladu s RVP pro základní vzdělávání autorky Miroslavy Čížkové. Obsahuje rozpis učiva 2. ročníku, uvádí podrobný učební plán celého školního roku, formuluje vztah k RVP, navrhuje inovace ŠVP, uvádí klíčové kompetence, k jejichž utváření učebnice směřuje, a výstupy z práce s ní. Usiluje o jejich formulaci cestou alespoň částečně přístupnou žákovi 2. ročníku. Didaktický » ... a dál?

Produkt Miroslava Čižková: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka

Miroslava Čižková: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka - parametry

Název produktu: Miroslava Čižková: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 82 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka - Miroslava Čížková. Metodická příručka je určena učitelům, kteří ve výuce užívají nově vydanou dvoudílnou pracovní učebnici.matematiky pro 2. ročník ZŠ, zpracovanou v souladu s RVP pro základní vzdělávání autorky Miroslavy Čížkové. Obsahuje rozpis učiva 2. ročníku, uvádí podrobný učební plán celého školního roku, formuluje vztah k RVP, navrhuje inovace ŠVP, uvádí klíčové kompetence, k jejichž utváření učebnice směřuje, a výstupy z práce s ní. Usiluje o jejich formulaci cestou alespoň částečně přístupnou žákovi 2. ročníku. Didaktický rozbor učiva je zpracován až do fáze příprav na jednotlivé vyučovací hodiny. Autorka jako praktická učitelka nabízí množství rozšiřujících úloh, námětů na osvědčené výukové postupy, učební pomůcky atd. Publikace: Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka - Miroslava Čížková. Matematika 2 pro ZŠ Met.p. RVP - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 112 str. - I Miroslava ČížkováSPN-pedagogické nakladatelství 2008Kniha, čeština, 112 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.