Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet

Próza - beletrie

Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

KNIHA MÁ LEHCE POŠKOZENOU ZADNÍ STRANU                                                                                                                                    Bývalý gladiátor, bývalý nájemný bijec, vrah. Kráčí z temnoty do temnoty, nikdo a nic ho nemůže zastavit. Nemá rád lidi a ty, na kterých mu záleží, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čas žít, čas zabíjet
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet

  • 5

dolmixx77, 25. listopadu 2015

Další dokonale zapadající díly velkolepé skládanky. Všechny ty stovky, nebo přesněji možná tisíce, stran Koniášových a Baklyho dobrodružství, jsou jeden velký krvavý a ponurý thriller, vedle kterého mi v tuto chvíli Nesb?ho romány připadají jako červená knihovna. 95% (aktuálně 72 hodnotících, 89%).


Specifikace Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 179 Kč

Bývalý gladiátor, bývalý nájemný bijec, vrah. Kráčí z temnoty do temnoty, nikdo a nic ho nemůže zastavit. Nemá rád lidi a ty, na kterých mu záleží, je možné spočítat na prstech jedné ruky. Přesto, neb ... a dál?

Produkt Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet

Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet - parametry

Název produktu: Miroslav Žamboch: Čas žít, čas zabíjet
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

KNIHA MÁ LEHCE POŠKOZENOU ZADNÍ STRANU                                                                                                                                    Bývalý gladiátor, bývalý nájemný bijec, vrah. Kráčí z temnoty do temnoty, nikdo a nic ho nemůže zastavit. Nemá rád lidi a ty, na kterých mu záleží, je možné spočítat na prstech jedné ruky. Přesto, nebo právě proto, existuje mnohem víc těch, jejichž životy zachránil, než těch, které zabil. A v zabíjení je nejlepší...   Ukázka z knihy: Někdy, netušil jsem kdy, zda to bylo po hodinách nebo po dvou třech dnech, se zlomila násada krumpáče. Nevydržela příšerné nasazení. Vzal jsem, co mi zbylo, nechal ostré dřevo, ať mi drásá už bez toho dost poničené dlaně, a pokračoval. Jen to nejhorší je pro mě dost dobrý. Kov už nedopadal s takovou silou a četností, občas jsem upadl, ale pokaždé jsem se zase zvedl. Kopal jsem. Pořád, zas a dokola. Znovu a znovu. Pokaždé, když se mi na paty začalo tlačit nashromážděné uhlí, shazoval jsem ho za sebe, do hlubiny. Kopal jsem. Potřeboval jsem poslat peníze. Kopal jsem. V temnotě. Sám. Podzemí. Kopal jsem. Vzhůru. Tvrdošíjně. Objevil jsem dutinu a ta mě posunula o pár metrů výš a získala mi trochu prostoru. Opět jsem slyšel rachot padajícího uhlí daleko za sebou, jen krumpáč byl těžší a těžší a v plicích jsem cítil houbu dusícího prachu. A žízeň. Stejně jsem kopal. A pak, najednou, už jsem nedokázal udělat vůbec nic. Ani zvednout krumpáč. Ani jednou. Prohrál jsem. Vzdal jsem to. V temnotě. Podzemí. Sám. Posadil jsem se na kámen a čekal na konec.  


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.