Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miroslav Vepřek: Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy

Knihy naučná literatura

Miroslav Vepřek: Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy

Hodnocení: 1x
  • 4

Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy - Miroslav Vepřek. Církevněslovanské písemnictví tvoří podstatnou část nejstarší české kulturní historie. I když celkový objem zachovaných literárních památek z tohoto období představuje dnes pouze špičku ledovce, je možno nejen v nástinu, ale i v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Vepřek: Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy koupíte i tady

Specifikace Miroslav Vepřek: Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 228 Kč

Církevněslovanské písemnictví tvoří podstatnou část nejstarší české kulturní historie. I když celkový objem zachovaných literárních památek z tohoto období představuje dnes pouze špičku ledovce, je mo ... a dál?

Produkt Miroslav Vepřek: Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy

Miroslav Vepřek: Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy - parametry

Název produktu: Miroslav Vepřek: Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy - Miroslav Vepřek. Církevněslovanské písemnictví tvoří podstatnou část nejstarší české kulturní historie. I když celkový objem zachovaných literárních památek z tohoto období představuje dnes pouze špičku ledovce, je možno nejen v nástinu, ale i v některých důležitých detailech poznat povahu a význam epochy slovanské vzdělanosti v Čechách 10. a 11. století. Slovní zásoba českocírkevněslovanských památek obsahuje četné prvky, které lze chápat jako filologické důkazy přímé a nepřerušené návaznosti této epochy na období velkomoravské, vypovídá o jejím přetrvávajícím postavení na styku kultury latinské a byzantské a odhaluje její pevné zakotvení v kontextu ostatních soudobých redakcí nejstaršího slovanského spisovného jazyka, zároveň však také poukazuje na některé svébytné rysy, díky nimž českocírkevněslovanské písemnictví zanechává nesmazatelnou stopu na dějinných křižovatkách nejen slovanských... Česká redakce církevní slovanštiny z hlediska lexikální analýzy - Miroslav Vepřek od nakladatelství Refugium Velehrad-Roma v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.