Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Svatoš: Zahraniční obchod

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Svatoš: Zahraniční obchod

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Zahraniční obchod - Svatoš Miroslav, kolektiv Publikace renomovaných autorů je určena pracovníkům podniků a institucí působících v oblasti vnějších ekonomických vztahů, vyučujícím a studentům ekonomických škol. Díky knize získáte přehled o problematice vnějších ekonomických vztahů a o zahraničněobchodní politice ČR. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zahraniční obchod
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Svatoš: Zahraniční obchod koupíte i tady

Specifikace Miroslav Svatoš: Zahraniční obchod

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 317 Kč

Publikace renomovaných autorů je určena pracovníkům podniků a institucí působících v oblasti vnějších ekonomických vztahů, vyučujícím a studentům ekonomických škol. Díky knize získáte přehled o proble ... a dál?

Produkt Miroslav Svatoš: Zahraniční obchod

Miroslav Svatoš: Zahraniční obchod - parametry

Název produktu: Miroslav Svatoš: Zahraniční obchod
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 317 Kč
Maximální cena: 408 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Zahraniční obchod - Svatoš Miroslav, kolektiv Publikace renomovaných autorů je určena pracovníkům podniků a institucí působících v oblasti vnějších ekonomických vztahů, vyučujícím a studentům ekonomických škol. Díky knize získáte přehled o problematice vnějších ekonomických vztahů a o zahraničněobchodní politice ČR. Dozvíte se, jak úspěšně zvládnout předkontraktační přípravu, jak řešit závazkové vztahy v mezinárodním obchodním a hospodářském styku, seznámíte se s vybranými typy smluv a podrobně s obsahem kupní smlouvy. Kniha se věnuje také logistice, způsobům podpory obchodu a formám zpracování trhu. Text doplňují příklady z praxe, odkazy na důležité webové stránky a další zdroje informací a vzory nejdůležitějších dokumentů používaných v mezinárodním obchodě. Autoři, v jejichž čele stojí děkan Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze, jsou uznávanými praktiky, akademiky a pracovníky institucí jako EGAP, MPO, ČEB apod. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Mezinárodní vztahy | Evropská unie od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Úloha a vývoj vnějších ekonomických vztahů - Mezinárodní hospodářské organizace - Závazkové vztahy - Logistika - Zpracování zahraničních trhů. Potřebujete vyplnit INTRASTAT? Ve druhém, aktualizovaném vydání praktické a jedinečné publikace naleznete nejen výklad, ale i konkrétní příklady z praxe. Příklady reagují na zavedení podrobnějšího členění kódů povahy transakce uvedením konkrétního kódu. Publikace zahrnuje změny v zákonech o DPH a statistice, které platí od roku 2009. Zejména se jedná o nové povinnosti zavedené novelou vyhlášky č. 201/2004 Sb. (např. omezení počtu údajů na papírových výkazech, zavedení povinnosti předávat výkazy Českému statistickému úřadu o vybraných skupinách zboží, pokud nevznikla povinnost předávat výkazy INTRASTAT celnímu úřadu apod.). Vysvětluje kdy a jak se projeví sjednocení a zvýšení prahů pro zahájení předávání výkazů do systému INTRASTAT. Publikace slouží všem, kteří obchodují s partnery v rámci Evropské unie, především účetním, daňovým poradcům, auditorům, podnikatelům, studentům i správcům statistických výkazů, správcům daně.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.