Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miroslav Oupic: Mozek v plamenech

Knihy

Miroslav Oupic: Mozek v plamenech

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha obsahuje mentální techniku paměťových háčků pro zlepšení paměti včetně popisu jejího využití v praxi. Zároveň kniha obsahuje 100 mikropovídek psaných právě na základě této metody. Paměťové háčky jsou jednoduchá mentální technika, která slouží k procvičování a trénování paměti, k rozvoji kreativity a tvořivosti. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Oupic: Mozek v plamenech koupíte i tady

Specifikace Miroslav Oupic: Mozek v plamenech

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 128 Kč

Kniha obsahuje mentální techniku paměťových háčků pro zlepšení paměti včetně popisu jejího využití v praxi. Paměťové háčky jsou jednoduchá mentální technika, která slouží k procvičování a trénování pa ... a dál?

Produkt Miroslav Oupic: Mozek v plamenech

Miroslav Oupic: Mozek v plamenech - parametry

Název produktu: Miroslav Oupic: Mozek v plamenech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha obsahuje mentální techniku paměťových háčků pro zlepšení paměti včetně popisu jejího využití v praxi. Zároveň kniha obsahuje 100 mikropovídek psaných právě na základě této metody. Paměťové háčky jsou jednoduchá mentální technika, která slouží k procvičování a trénování paměti, k rozvoji kreativity a tvořivosti. Technika je velmi rychlá a hravá, proto se dá také označit pojmem "mentální aerobik". Princip této techniky je založen na propojení číslic a písmen, respektive na vytváření obrazů k písmenům, která jsou k číslicím podle předem stanoveného sledu přiřazená. Protože málokdo z nás má rád matematiku a čísla, která nám moc neříkají, anglosaská metoda paměťových háčků přiřazuje ke každému číslu písmena a z nich vytvořená slova. Prvních deset čísel má dané písmena a k nim i příslušná jednoslabičná slova. Dvoj a více ciferná čísla pak kopírují těchto prvních deset písmen, například číslo 15 je tvořeno písmeny T a L (neboť 1 má písmeno T, a 5 zase písmeno L). Metoda vychází z angličtiny a v každém jazyce je vytvořena příslušná mutace s písmeny a slovy konkrétního jazyka. Je možné si stanovit svá slova, ale je to zbytečné, když to odborníci již udělali za Vás. A věřte, není snadné, podle všech pravidel taková slova objevit. Mozek v plamenech – 100 mikropovídek pro lepší pameť - Miroslav Oupic. Kniha obsahuje mentální techniku paměťových háčků pro zlepšení paměti včetně popisu jejího využití v praxi. Paměťové háčky jsou jednoduchá mentální technika, která slouží k procvičování a trénování paměti, k rozvoji kreativity a tvořivosti. Technika je velmi rychlá a hravá, proto se dá také označit pojmem "mentální aerobik". Princip této techniky je založen na vytváření mentálních obrazů. Obrazy jsou univerzálním jazykem našich myšlenek a jsou pro náš mozek a mysl velmi výstižné a srozumitelné. Proto si vždy lépe vzpomenete na věci, které si spojíte s nějakým obrazem nebo situací než na věci, o kterých pouze slyšíte. Kniha zároveň obsahuje 100 mikropovídek, které autor napsal na základě této paměťové metody a které přibližují, jak tuto metodu snadno využít pro každodenní praxi. Mozek v plamenech – 100 mikropovídek pro lepší pameť - Miroslav Oupic od nakladatelství Miroslav Oupic v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.