Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef Vaněk: Česká kniha rekordů IV.

Knihy naučná literatura

Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef Vaněk: Česká kniha rekordů IV.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Česká kniha rekordů IV. - Rafaj;Marek;Vaněk. Výpravná publikace o 176 stranách, 1577 nových údajů, 1492 fotografií, nad nimiž mnohdy zůstává rozum stát Víte, kdo je největším Čechem ? Tušíte, která česká řeka je nejdelší, propast nejhlubší a kdy byl mráz nejsilnější ? Věřili byste, že u nás existují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef Vaněk: Česká kniha rekordů IV. koupíte i tady

Specifikace Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef Vaněk: Česká kniha rekordů IV.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 256 Kč

Výpravná publikace o 176 stranách, 1577 nových údajů, 1492 fotografií, nad nimiž mnohdy zůstává rozum stát Víte, kdo je největším Čechem ? Tušíte, která česká řeka je nejdelší, propast nejhlubší a kdy ... a dál?

Produkt Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef Vaněk: Česká kniha rekordů IV.

Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef Vaněk: Česká kniha rekordů IV. - parametry

Název produktu: Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef Vaněk: Česká kniha rekordů IV.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 143 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Česká kniha rekordů IV. - Rafaj;Marek;Vaněk. Výpravná publikace o 176 stranách, 1577 nových údajů, 1492 fotografií, nad nimiž mnohdy zůstává rozum stát Víte, kdo je největším Čechem ? Tušíte, která česká řeka je nejdelší, propast nejhlubší a kdy byl mráz nejsilnější ? Věřili byste, že u nás existují funkční kamenné housle, housle ze sirek či dokonce ze skla ? Kde měli nejvyšší vánoční stromek a kolik lze shromáždit velikonočních kraslic ? Jak daleko dosáhnou hasičské hadice a kolik jde za den zasadit stromů ? Můžete mít dinosaura ze slámy ? Co uzdvihne nejsilnější český muž a kdo je nejvlasatější česká žena ? Na kolika hřebech ležel nejtěžší fakír a kolik lze za minutu vyplivnout plamenů ? Existuje dvoupatrové jízdní kolo a plovoucí mramorová loď ? Jaké je nejrychlejší české auto a kdo byl naším nejúspěšnějším fotbalistou ? Tyto a stovky dalších údajů pyšnících se přívlastky největší, nejstarší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší … najdete v právě vycházející reprezentativní encyklopedii mapující ČESKÁ NEJ v mnoha oblastech lidského konání. Publikace: Česká kniha rekordů IV. - Rafaj;Marek;Vaněk. Miroslav Marek; Luboš Rafaj; Josef VaněkAgentura Dobrý den 2012Kniha, čeština, 172 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.