Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miroslav Foret: Marketingový průzkum

Knihy naučná literatura

Miroslav Foret: Marketingový průzkum

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Marketingový průzkum - Miroslav Foret. Jistě není třeba připomínat, že v dnešní době není těžké něco vyrobit, ale prodat – a k tomu je nutné znát své zákazníky. Poznat jejich přání, potřeby, očekávání i spokojenost není tak těžké, jak by se mohlo zdát na první pohled. Zapomeňte ale na to, že marketingový ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Marketingový průzkum
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Foret: Marketingový průzkum koupíte i tady

Specifikace Miroslav Foret: Marketingový průzkum

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 178 Kč

Zapomeňte na to, že marketingový průzkum je pouhé vymýšlení otázek a nahodilé rozdávání dotazníků. Nechte se zasvětit do jednotlivých nástrojů (technik) a postupů marketingového průzkumu a naučte se p ... a dál?

Produkt Miroslav Foret: Marketingový průzkum

Miroslav Foret: Marketingový průzkum - parametry

Název produktu: Miroslav Foret: Marketingový průzkum
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Marketingový průzkum - Miroslav Foret. Jistě není třeba připomínat, že v dnešní době není těžké něco vyrobit, ale prodat – a k tomu je nutné znát své zákazníky. Poznat jejich přání, potřeby, očekávání i spokojenost není tak těžké, jak by se mohlo zdát na první pohled. Zapomeňte ale na to, že marketingový průzkum je pouhé vymýšlení otázek a nahodilé rozdávání dotazníků. Autor této knihy vás provede jednotlivými kroky, kterým je při poznávání zákazníků třeba věnovat pozornost. Mimo jiné vám poradí: - jak definovat marketingový problém a výzkumný cíl - kdy využít techniku dotazování, pozorování a kdy experiment, a jak tyto techniky zvládnout - jak zpracovat zjištěné informace Kniha je určena všem, kteří se chtějí stát poučenými zadavateli, případně dokonce realizátory marketingového průzkumu. Uvnitř mimo jiné naleznete: - rady pro začátečníky - příklady konkrétních praktických problémů - otázky k zamyšlení - praktickou ukázku jednoduchého průzkumu O autorovi: Prof. PhDr. Miroslav Foret, CSc. Na Masarykově univerzitě v Brně vedl v 90. letech Centrum rozvoje malého podnikání České republiky, financované Kongresem USA a na tamní Ekonomicko-správní fakultě vyučoval marketingové předměty (marketing, marketingová komuni¬kace, marketingový výzkum). Spo¬lečně s partnery z Vysoké školy v Haagu založil Mezinárodní institut marketingu, komunikace a podnikání (IIMCE). Působí na Fakultě regio¬nálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, kde vede Ústav regionálního rozvoje a veřejné správy. Vyučuje také na Fakultě ekonomie a podnikání Bratislavské vysoké školy práva v Bratislavě, na Brno International Business School v Brně a hlavně na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě, kde zastává funkci rektora. Je zástupcem České republiky v řídícím výboru Mezinárodní asociace marketingu pro veřejný a neziskový sektor. Publikace: Marketingový průzkum - Miroslav Foret. Miroslav ForetPoznáváme svoje zákazníkyCPress 2009, edice Praxe manažeraKniha, čeština, 122 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.