Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal: Zákoník práce

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal: Zákoník práce

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Tomáš Bělina, prof. JUDr. Miroslav Bělina, Věra Bognárová, Jiří Doležílek, JUDr. Ljubomír Drápal, JUDr. Jaroslav Stádník, doc. JUDr. Jan Pichrt Ph.D., Eva Rothová, Mojmír Putna, JUDr. Martin Štefko Ph.D., Zdeněk Novotný, Zákoník práce patří k nejdůležitějším zákonům pro celou naši společnost, neboť upravuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zákoník práce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal: Zákoník práce koupíte i tady

Specifikace Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal: Zákoník práce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 2 542 Kč

Zákoník práce patří k nejdůležitějším zákonům pro celou naši společnost, neboť upravuje oblast, která se každého z nás bytostně dotýká. Autoři i nakladatelství jsou si této skutečnosti plně vědomi, a ... a dál?

Produkt Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal: Zákoník práce

Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal: Zákoník práce - parametry

Název produktu: Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal: Zákoník práce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 542 Kč
Maximální cena: 3 707 Kč
Ušetríte až: 1 165 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Tomáš Bělina, prof. JUDr. Miroslav Bělina, Věra Bognárová, Jiří Doležílek, JUDr. Ljubomír Drápal, JUDr. Jaroslav Stádník, doc. JUDr. Jan Pichrt Ph.D., Eva Rothová, Mojmír Putna, JUDr. Martin Štefko Ph.D., Zdeněk Novotný, Zákoník práce patří k nejdůležitějším zákonům pro celou naši společnost, neboť upravuje oblast, která se každého z nás bytostně dotýká. Autoři i nakladatelství jsou si této skutečnosti plně vědomi, a proto nyní společně předkládáme veřejnosti druhé vydání velkého komentáře k tomuto základnímu kodexu. Publikace podává čtenáři důkladný, systematický a přehledný výklad základních principů, institutů, i jednotlivých ustanovení zákoníku práce. Autoři při zpracování vycházeli z nejnovějších teoretických poznatků a odborné literatury nejen české, ale i zahraniční. Rovněž byl zohledněn nejnovější vývoj jak v judikatuře českých soudů, tak i Evropského soudního dvora. Od prvního vydání komentáře došlo k zásadním změnám v oblasti soukromého práva, když nabyl účinnosti nový občanský zákoník. Současně nabyl rovněž účinnosti hlavní změnový zákon přijatý v souvislosti s rekodifikací soukromého práva, tj. zákon č. 303/2013 Sb. Tento zákon obsahuje mimo jiné i důležitou novelu zákoníku práce právě v návaznosti na nový občanskoprávní kodex. Autoři proto v tomto druhém, podstatně přepracovaném vydání velkého komentáře věnují mimořádnou pozornost právě vazbě pracovního práva a nového občanského zákoníku. Současně reagují na některé další změny, ke kterým došlo v pracovněprávní úpravě od prvního vydání. Velký komentář není určen jen a pouze akademickým pracovníkům a studentům, ale rovněž advokátům, soudcům, zaměstnavatelům, odborovým organizacím, zaměstnancům, tedy všem, kdo se dnes a denně zabývají a „žijí“ vztahy na pracovišti. Druh sortimentu : Kniha, Zákoník práce Komentář, Jazyk : Čeština, Počet stran : 1614 Miroslav Bělina; Ljubomír Drápal; Tomáš BělinaOdesíláme 08.02.2016C.H.BECK 2015, edice Velké komentářeKniha, čeština, 1614 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.