Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miroslav Bělina, Jan Pichrt: Pracovní právo

Knihy

Miroslav Bělina, Jan Pichrt: Pracovní právo

Hodnocení: 0x
  • 4

Sedmé, doplněné a podstatně přepracované vydání vysokoškolské učebnice se zabývá všemi podstatnými oblastmi pracovního práva, představuje teoretický základ oboru, který zajímá každého z nás. Publikace reaguje především na skutečnost, že nabylo účinnosti několik podstatných novel zákoníku práce a rovněž došlo k novele ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82542

Jaké má kniha
Pracovní právo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miroslav Bělina, Jan Pichrt: Pracovní právo

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 672 Kč

Publikace: Pracovní právo (7. vydání) - Miroslav Bělina; Jan Pichrt; kol.. Sedmé, doplněné a podstatně přepracované vydání vysokoškolské učebnice se zabývá všemi podstatnými oblastmi pracovního práva, představuje teoretický základ oboru, který zajímá každého z nás. Publikace reaguje především na skutečnost, že nabylo účinnosti několik podstatných novel zákoníku práce a rovněž došlo k novele občanského zákoníku, která se značným způsobem dotýká problematiky svéprávnosti v oblasti pracovněprávních vztahů. Najdete v » ... a dál?

Produkt Miroslav Bělina, Jan Pichrt: Pracovní právo

Miroslav Bělina, Jan Pichrt: Pracovní právo - parametry

Název produktu: Miroslav Bělina, Jan Pichrt: Pracovní právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 672 Kč
Maximální cena: 790 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sedmé, doplněné a podstatně přepracované vydání vysokoškolské učebnice se zabývá všemi podstatnými oblastmi pracovního práva, představuje teoretický základ oboru, který zajímá každého z nás. Publikace reaguje především na skutečnost, že nabylo účinnosti několik podstatných novel zákoníku práce a rovněž došlo k novele občanského zákoníku, která se značným způsobem dotýká problematiky svéprávnosti v oblasti pracovněprávních vztahů. Najdete v ní i související literaturu a judikaturu, nejen českých soudů, a podrobný věcný rejstřík. Učebnice je určena především studentům, ale rovněž odborné veřejnosti, zaměstnavatelům, zaměstnancům a OSVČ. Pracovní právo - Miroslav Bělina, Jan Pichrt od authora Miroslav Bělina, Jan Pichrt a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Bělina; PichrtC.H.BECK 2017Kniha, čeština, 790 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.