MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Knihy naučná literatura

Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788020018885

Jak se bude vaše dítě jmenovat? - Miloslava Knappová Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? vychází v již pátém, podstatně doplněném vydání. Je aktualizováno v souhlase s jazykovým, legislativním i společenským vývojem, ze kterého vyplývají např. zpřesňující jazykový výklad matričního zákona, nové poznatky o soudobých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.734
skladem

Jaké má kniha
Jak se bude vaše dítě j..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Specifikace Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

Kniha – autor Miloslava Knappová, 920 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Šesté, aktualizované a podstatně rozšířené vydáníAktualizované šesté vydání knihy obsahuje na 17 000 českých a cizojazyčných jmen, včetně 3000 doplněných (a to i orientálních, tj. asijských a afrických). Jedná se o jazykově ověřené základní, oficiální podoby, které lze zapsat do matrik České republiky. Úvodní část věnovaná jazykovému výkladu matričního zápisu jmen byla zpřesněna v souladu s aktuálním zněním zákona o matrikách a » ... a dál?

Produkt Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat? - parametry

Název produktu: Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 354 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jak se bude vaše dítě jmenovat? - Miloslava Knappová Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? vychází v již pátém, podstatně doplněném vydání. Je aktualizováno v souhlase s jazykovým, legislativním i společenským vývojem, ze kterého vyplývají např. zpřesňující jazykový výklad matričního zákona, nové poznatky o soudobých tendencích ve volbě jmen a údaje o jejich současném výskytu. Toto vydání je doplněno o více než 3000 jmen, obsahuje přes 14 000 českých i cizojazyčných podob jazykově ověřených jmen, která splňují podmínky pro zápis nejen do matričních dokladů. Téměř 11 000 jmen je také zpracováno slovníkově, tj. s uvedením jejich původu, významu, pravopisu, domáckých i cizojazyčných podob, současné obliby a kalendářních údajů. Vzhledem k aktuálním potřebám a tendencím byl doplněn také oddíl afrických a asijských jmen, která jsou členěna dle jazyka či oblasti jejich výskytu. Dosavadní úspěšná vydání této knihy, zabývající se široce pojatými jazykovými aspekty volby a užívání jmen jako důležité součásti lidského života, ukázala, že je tato kniha stále potřebná a užitečná. Skvěle poslouží nejen jako jazyková příručka pro úřední a matriční praxi, ale také široké veřejnosti zajímající se o výběr, zápis, překládání a všestranné užívání jmen. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Matka a dítě od Academia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha – autor Miloslava Knappová, 920 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Šesté, aktualizované a podstatně rozšířené vydáníAktualizované šesté vydání knihy obsahuje na 17 000 českých a cizojazyčných jmen, včetně 3000 doplněných (a to i orientálních, tj. asijských a afrických). Jedná se o jazykově ověřené základní, oficiální podoby, které lze zapsat do matrik České republiky. Úvodní část věnovaná jazykovému výkladu matričního zápisu jmen byla zpřesněna v souladu s aktuálním zněním zákona o matrikách a doplněna poznatky o současných tendencích ve výběru jmen. Údaje o volbě tzv. zdvojených jmen byly obohaceny o nově ověřená jména, aktualizován byl i přehled dvaceti pěti nejčastějších jmen v České republice. Kniha slouží nejen široké veřejnosti, ale také jako jazyková příručka v matriční praxi.Napsali o knize Jak se bude vaše dítě jmenovat?Kniha nejen pro budoucí rodiče (musejí dodržet pravidlo, že jméno nelze vymyslet, ale už musí existovat), ale i jako studijní pomůcka. Zajímaly mě cizojazyčné pod


Recenze Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Jířa75, 25. listopadu 2015Vynikající kniha, hodně často ji používám!
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Miloslava Knappová: Jak se bude vaše dítě jmenovat?

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.