Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miloš Velemínský st.: Nenuťte mě na nočník!

Knihy naučná literatura

Miloš Velemínský st.: Nenuťte mě na nočník!

Hodnocení: 1x
  • 4

Mít zdravé, bezproblémové dítě si určitě přejí všichni rodiče. Vždyť to je základ spokojenosti a štěstí jak pro celou rodinu, tak pro ně samotné, pro jeho fyzický, psychický i sociální vývoj. Ve většině případů to tak je a naše děti procházejí prvními roky svého života šťastně a bez komplikací. Jako rodiče si to ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miloš Velemínský st.: Nenuťte mě na nočník!

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 121 Kč

Publikace je určena především rodičům, ale i začínajícím pedagogům, vychovatelům apod. Ve svých ordinacích ji mohou využít i dětští lékaři a dětské sestry, když s touto problematikou seznamují rodiče. ... a dál?

Produkt Miloš Velemínský st.: Nenuťte mě na nočník!

Miloš Velemínský st.: Nenuťte mě na nočník! - parametry

Název produktu: Miloš Velemínský st.: Nenuťte mě na nočník!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 121 Kč
Maximální cena: 128 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mít zdravé, bezproblémové dítě si určitě přejí všichni rodiče. Vždyť to je základ spokojenosti a štěstí jak pro celou rodinu, tak pro ně samotné, pro jeho fyzický, psychický i sociální vývoj. Ve většině případů to tak je a naše děti procházejí prvními roky svého života šťastně a bez komplikací. Jako rodiče si to štěstí, ten dar ani neuvědomujeme a bereme všechno jako samozřejmost. K naší škodě, ovšem. Docenit velikost tohoto daru dovedou až ti, kteří jsou přinuceni překonávat překážky. A takovou překážkou může být i pomočování dítěte (případně jeho neschopnost včas reagovat na vylučování stolice). Tato kniha se právě těmito problémy zabývá. Najdeme v ní poučení, proč některé děti mají s enurézou či enkoprézou problém, jak je možno se vzniku takových komplikací vyvarovat i co máme dělat, když už k nim došlo. A hlavně - že nemáme zapomínat, že nejlepším lékem na všechny problémy dítěte je láska a pochopení v rodině. Jedno lidové přísloví přece říká: Láska hory přenáší. Navíc všichni dobře víme, že čím více úsilí musíme vyvinout pro to, abychom dosáhli kýženého výsledku, tím větší štěstí pak prožíváme (vývoj dítěte a jeho výchova k suchým nocím) Nenuťte mě na nočník! - Miloš Velemínský. Publikace je určena především rodičům, ale i začínajícím pedagogům, vychovatelům apod. Ve svých ordinacích ji mohou využít i dětští lékaři a dětské sestry, když s touto problematikou seznamují rodiče. Popisované symptomy zatěžují velmi často nejenom děti, ale navozují stresové situace celým rodinám. Rodiče zpravidla problémy spojené s enurézou a enkoprézou dlouhou dobu skrývají a stydí se za ně. Proto je nutné, aby byli včas, přiměřeně a přístupnou formou informováni o možnostech prevence vzniku těchto symptomů. Nenuťte mě na nočník! - Miloš Velemínský od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.