Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miloš Tomáš: Odevzdanost

Knihy

Miloš Tomáš: Odevzdanost

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Odevzdanost - Miloš Tomáš, K realizaci posledního kroku na cestě Poznání - k naprostému pokoření se, k úplnému sebeodevzdání - je zapotřebí veliké Milosti a vytrvalého rozpouštění ega. Ve své zatím poslední knize Odevzdanost, vhroužen v Boží prázdnotu, inspiruje Miloš Tomáš čtenáře k následování. Vždyť pravá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Odevzdanost
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloš Tomáš: Odevzdanost koupíte i tady

Specifikace Miloš Tomáš: Odevzdanost

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 250 Kč

K realizaci posledního kroku na cestě Poznání - k naprostému pokoření se, k úplnému sebeodevzdání - je zapotřebí veliké Milosti a vytrvalého rozpouštění ega. Ve své zatím poslední knize Odevzdanost, v ... a dál?

Produkt Miloš Tomáš: Odevzdanost

Miloš Tomáš: Odevzdanost - parametry

Název produktu: Miloš Tomáš: Odevzdanost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 250 Kč
Maximální cena: 321 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Odevzdanost - Miloš Tomáš, K realizaci posledního kroku na cestě Poznání - k naprostému pokoření se, k úplnému sebeodevzdání - je zapotřebí veliké Milosti a vytrvalého rozpouštění ega. Ve své zatím poslední knize Odevzdanost, vhroužen v Boží prázdnotu, inspiruje Miloš Tomáš čtenáře k následování. Vždyť pravá odevzdanost je překročením hranic individuality, a tudíž naplněním života, moudrostí, štěstím. "Nic nechtějme, nic si nechtějme ponechat. Můžeme být pouze vlastníky svého nic. Vše, co děláme, jak žijeme, se odehrává v Bohu. Pracujeme a usilujeme v Bohu pro Boha, pro jeho poznání, pro ztrátu vlastního ega, pro karmické postoupení naší duše do absolutní Pravdy. Vše se odehrává ve všudypřítomném Bohu; v Bohu, v lásce, pracujeme - s největší opravdovostí a pokorou, v lásce pro lásku." z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství od Avatar naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Třetí svazek duchovních pojednání. Ústředním tématem je duchovní odevzdanost jako stěžejní prvek mystické cesty.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.