Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miloš Danko: Periodická soustava chemických prvků

Knihy

Miloš Danko: Periodická soustava chemických prvků

Hodnocení: 1x
  • 4

Tabulka je určena všem zájemcům o chemii, žákům základních škol a středoškolákům. Obsahuje však dostatečné množství informací i pro vysokoškoláky a učitele chemie.. Tabulka je určena všem zájemcům o chemii, středoškolákům, vysokoškolákům a učitelům chemie. Využijí ji i žáci základních škol, kterým přehledné zařazení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83408
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miloš Danko: Periodická soustava chemických prvků

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 18 Kč

Více než 1 500 informací o 117 prvcích periodické soustavy. Praktická periodická tabulka, umožňující díky přehlednému zařazení informací jednoduchý a rychlý přístup k nadstandardnímu počtu údajů, které charakterizují vlastnosti jednotlivých prvků. Tabulka je určena všem zájemcům o chemii, žákům základních škol a středoškolákům. Obsahuje však dostatečné množství informací i pro vysokoškoláky a učitele chemie. Kvalitní zpracování umožňuje časté používání bez poškození. ... a dál?

Produkt Miloš Danko: Periodická soustava chemických prvků

Miloš Danko: Periodická soustava chemických prvků - parametry

Název produktu: Miloš Danko: Periodická soustava chemických prvků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 18 Kč
Maximální cena: 24 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tabulka je určena všem zájemcům o chemii, žákům základních škol a středoškolákům. Obsahuje však dostatečné množství informací i pro vysokoškoláky a učitele chemie.. Tabulka je určena všem zájemcům o chemii, středoškolákům, vysokoškolákům a učitelům chemie. Využijí ji i žáci základních škol, kterým přehledné zařazení množství informací přímo v tabulce pomůže lépe pochopit podobnost prvků umístěných v jednotlivých skupinách a tím jim i umožní nalézt lepší přehled o periodické soustavě prvků a jejich zákonitostech. Kvalitní zpracování umožňuje časté používání bez poškození. Tabulka obsahuje – český a mezinárodní název, značku prvku, protonové číslo – relativní atomovou hmotnost – Paulingovu elektronegativitu, Allred-Rochowu elektronegativitu – elektronovou konfiguraci, oxidační čísla – skupenství prvku při teplotě 25 °C – rozdělení na kovy /polokovy/ nekovy, rozdělení na s, p, d, f prvky – modifikace prvku při pokojové teplotě – teplotu tání a varu, hustotu – 1., 2., 3. ionizační energii – atomový a kovalentní poloměr – neutronová čísla nejrozšířenějších přírodních izotopů, počet stabilních a nestabilních izotopů – měrnou tepelní kapacitu, tepelní a elektrickou vodivost – krystalickou strukturu prvků – zastoupení prvků v zemské kůře, rok objevu – názvy charakteristických skupin prvků – grafické znázornění rozložení atomů v různých krystalických strukturách (kubické, tetragonální, hexagonální, ...) – zda se daný prvek nachází na Zemi jen ve stopovém množství, nebo se vyrábí technicky – zda má prvek stabilní nulid, nebo je radioaktivní (u nestabilních prvků je uvedena také hodnota poločasu rozpadu nejstabilnějšího izotopu) – přípony v názvech sloučenin podle oxidačních stupňů – pořadí deseti nejvíce zastoupených prvků ve vesmíru, mořské vodě, vzduchu a lidském orsganismu – fyzikální konstanty používané při chemických výpočtech – rozdělení látek a směsí do jednotlivých skupin spolu s definicemi jejich stavebních jednotek (elektron, atom, molekula, ...) Periodická soustava chemických prvků - karta - Miloš Danko. Více než 1 500 informací o 117 prvcích periodické soustavy. Praktická periodická tabulka, umožňující díky přehlednému zařazení informací jednoduchý a rychlý přístup k nadstandardnímu počtu údajů, které charakterizují vlastnosti jednotlivých prvků. Tabulka je určena všem zájemcům o chemii, žákům základních škol a středoškolákům. Obsahuje však dostatečné množství informací i pro vysokoškoláky a učitele chemie. Kvalitní zpracování umožňuje časté používání bez poškození. Periodická soustava chemických prvků - karta - Miloš Danko od nakladatelství v kategorii Knihy | | | Chemie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.