Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milena Vonková: Česky s obrázky

Učebnice/Odborná literatura

Milena Vonková: Česky s obrázky

Hodnocení: 1x
  • 4

Česky s obrázky – Obrazová konverzační příručka češtiny pro cizince - Milena Vonková. Obrazová konverzační příručka Česky s obrázky určená k podpoře názorné výuky češtiny jako cizího jazyka je souborem tematicky rozčleněných ilustrací doplněných textovým zázemím. Je použitelná pro různé skupiny cizojazyčných mluvčích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Česky s obrázky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Milena Vonková: Česky s obrázky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 101 Kč

Publikace: Česky s obrázky - Obrazová konverzační příručka češtiny pro cizince - Milena Vonková. Obrazová konverzační příručka Česky s obrázky určená k podpoře názorné výuky češtiny jako cizího jazyka je souborem tematicky rozčleněných ilustrací doplněných textovým zázemím. Je použitelná pro různé skupiny cizojazyčných mluvčích a doplňuje běžně používané učebnice češtiny pro cizince. Témata zahrnutá do sedmi oddílů postupují od jednoduššího k složitějšímu (rodina, město, nákupy, počasí, firma, situace, rčení) a » ... a dál?

Produkt Milena Vonková: Česky s obrázky

Milena Vonková: Česky s obrázky - parametry

Název produktu: Milena Vonková: Česky s obrázky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česky s obrázky – Obrazová konverzační příručka češtiny pro cizince - Milena Vonková. Obrazová konverzační příručka Česky s obrázky určená k podpoře názorné výuky češtiny jako cizího jazyka je souborem tematicky rozčleněných ilustrací doplněných textovým zázemím. Je použitelná pro různé skupiny cizojazyčných mluvčích a doplňuje běžně používané učebnice češtiny pro cizince. Témata zahrnutá do sedmi oddílů postupují od jednoduššího k složitějšímu (rodina, město, nákupy, počasí, firma, situace, rčení) a umožňují vyučujícím při výběru patřičných postupů pracovat se studenty napříč spektrem jazykových úrovní od A1 po B1. Textové bloky nabízejí škálu různých typů otázek, úkolů, her, dialogů a textů, které jsou učiteli oporou a inspirací při práci s obrazovým materiálem. Příručka založená na vizualizaci tak povyšuje ilustraci na lingvodidaktický materiál sloužící k procvičování konverzace a k upevňování lexikální i gramatické kompetence. Česky s obrázky – Obrazová konverzační příručka češtiny pro cizince - Milena Vonková od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.