Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Milena Lenderová, Tomáš Jiránek, Martina Halířová: Vše pro dítě!

Knihy naučná literatura

Milena Lenderová, Tomáš Jiránek, Martina Halířová: Vše pro dítě!

Hodnocení: 1x
  • 4

Vše pro dítě! – Válečné dětství 1914–1918 - Milena Lenderová, Martina Halířová, Tomáš Jiránek. Magnesia Litera 2016 za literaturu faktu.Třebaže se válečné operace let 1914-1918 českých zemí bezprostředně nedotkly, válka zasáhla naše území v té nejméně očekávatelné podobě. Odchod otců a učitelů na frontu, pokles ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milena Lenderová, Tomáš Jiránek, Martina Halířová: Vše pro dítě! koupíte i tady

Specifikace Milena Lenderová, Tomáš Jiránek, Martina Halířová: Vše pro dítě!

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 240 Kč

Magnesia Litera 2016 za literaturu faktu. Třebaže se válečné operace let 1914-1918 českých zemí bezprostředně nedotkly, válka zasáhla naše území v té nejméně očekávatelné podobě. Odchod otců a učitelů na frontu, pokles reálných příjmů, všeobecný materiální nedostatek, přídělový systém, pracovní nasazení nedospělých a nakonec ještě epidemie španělské chřipky, to vše se podepsalo na citovém traumatu, podlomeném zdraví a sociální bídě válečných dětí., Připočteme-li k tomu výchovné problémy se "zvlčilými" » ... a dál?

Produkt Milena Lenderová, Tomáš Jiránek, Martina Halířová: Vše pro dítě!

Milena Lenderová, Tomáš Jiránek, Martina Halířová: Vše pro dítě! - parametry

Název produktu: Milena Lenderová, Tomáš Jiránek, Martina Halířová: Vše pro dítě!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vše pro dítě! – Válečné dětství 1914–1918 - Milena Lenderová, Martina Halířová, Tomáš Jiránek. Magnesia Litera 2016 za literaturu faktu.Třebaže se válečné operace let 1914-1918 českých zemí bezprostředně nedotkly, válka zasáhla naše území v té nejméně očekávatelné podobě. Odchod otců a učitelů na frontu, pokles reálných příjmů, všeobecný materiální nedostatek, přídělový systém, pracovní nasazení nedospělých a nakonec ještě epidemie španělské chřipky, to vše se podepsalo na citovém traumatu, podlomeném zdraví a sociální bídě válečných dětí., Připočteme-li k tomu výchovné problémy se "zvlčilými" potomky zbavenými otcovské autority, vyvstává před námi pochmurný obraz všeobecného zmaru a strádání, jimž nedokázalo čelit ani několik organizací, které na podporu dětem na konci války vznikly. Monografie autorského týmu Univerzity Pardubice je originálním příspěvkem ke stoletému výročí vypuknutí první světové války. Vše pro dítě! – Válečné dětství 1914–1918 - Milena Lenderová, Martina Halířová, Tomáš Jiránek od nakladatelství Paseka v kategorii Historie a military | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.