Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Milena Holcová: Věčný striptýz

Próza - beletrie

Milena Holcová: Věčný striptýz

Hodnocení: 1x
  • 4

Věčný striptýz - Milena Holcová Ačkoli se příběh odehrává na čtyřech kontinentech, tvoří exotika jen kulisy k dramatické cestě do ženského světa a myšlení v době, řekněme, emoční zralosti. Co tam najdeme? Především muže. Vylíčené pravdivě, s pochopením, něžnou sympatií. Dvě přítelkyně, které známe už z knihy Orinokem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.9774
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Věčný striptýz
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milena Holcová: Věčný striptýz koupíte i tady

Specifikace Milena Holcová: Věčný striptýz

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 158 Kč

Kniha – autor Milena Holcová, 238 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Dvěma hlavním hrdinkám úspěšné knihy Orinokem k přechodu, Ireně a Janě dýchá za krk padesátka, už ví o životě své a nebrání se skepsi a uměřenému cynismu. Tím víc jsou obě zaskočeny, když je skoro současně ze zálohy přepadne šťavnatý, plnokrevný cit, se kterým už nepočítaly. Láska v celé své zmatenosti, opojnosti i ničivosti, za všech okolností však dojemně rámovaná nesentimentálním ženským přátelstvím. Profese novinářky nutí Irenu » ... a dál?

Produkt Milena Holcová: Věčný striptýz

Milena Holcová: Věčný striptýz - parametry

Název produktu: Milena Holcová: Věčný striptýz
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Věčný striptýz - Milena Holcová Ačkoli se příběh odehrává na čtyřech kontinentech, tvoří exotika jen kulisy k dramatické cestě do ženského světa a myšlení v době, řekněme, emoční zralosti. Co tam najdeme? Především muže. Vylíčené pravdivě, s pochopením, něžnou sympatií. Dvě přítelkyně, které známe už z knihy Orinokem k přechodu, konečně našly partnery, se kterými by rády zestárly. Jsou vyrovnané, zkušené, smířené se světem. Takřka ve stejnou dobu však obě potkávají muže, kteří by jejich život dokázali otočit naruby. Z každé stránky proti nám vyrazí mocné poryvy citů, které se hrdinky se střídavým úspěchem pokouší zvládnout. Láska milenecká i mateřská, tajená i přiznávaná, nezkušená i vyzrálá, zmatená i srovnaná, velkorysá i ufňukaná, stálá i pořád znovu prověřovaná. Za všech okolností však dojemně rámovaná nesentimentálním ženským přátelstvím. z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Šalvar naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor : Milena Holcová, Dvěma hlavním hrdinkám úspěšné knihy Orinokem k přechodu, Ireně a Janě dýchá za krk padesátka, už ví o životě své a nebrání se skepsi a uměřenému cynismu. Tím víc jsou obě zaskočeny, když je skoro současně ze zálohy přepadne šťavnatý, plnokrevný cit, se kterým už nepočítaly. Láska v celé své zmatenosti, opojnosti i ničivosti, za všech okolností však dojemně rámovaná nesentimentálním ženským přátelstvím. Profese novinářky nutí Irenu cestovat po celém světě, přesto už stihla pochopit, že v dálce nikdy nenajde víc, než co si nese v sobě. Skoro v padesáti se zamilovala. Naprosto nečekaně, samozřejmě nevhodně. Neví co s tím. Nechce nikomu ublížit, ví, že balancuje nad propastí a přitom nemůže jinak.

Druh sortimentu : Kniha, Věčný striptýz, Jazyk : Čeština, Počet stran : 238 Publikace: Věčný striptýz - Milena Holcová. Volné pokračování knihy "Orinokem k přechodu"

Milostný román odehrávající se v patnácti zemích na čtyřech

kontinentech.

Po knize “Orinokem k přechodu”, která úspěšně popisovala ženskou

duši a ženský svět, se Věčný striptýz zabývá stejnou měrou i světem

mužským. Dělá to s pochopením, pravdivě, s něžnou sympatií. Tytéž

hrdinky, Irena a Jana, se topí v nečekaných vlnách citů a vírech

mužské lásky, žárlivosti, oddanosti, zlosti i odpuštění. Nad vodou

je i v těch nejdramatičtějších okamžicích drží jejich

nesentimentální, pevné přátelství.

Výsledným pocitem je možná překvapivá oslava mužské, ale i ženské

osobnosti, lásky milenecké i mateřské, velkorysé i ufňukané, tajené

i přiznávané, nezkušené a vyzrálé. Publikace: Věčný striptýz - Milena Holcová. Milena HolcováŠalvar 2008Kniha, čeština, 238 stranKniha o lásce, o mužích, o pevném ženském přátelství.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.