Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milan Taraba, Lenka Veselá: Rádce nájemníka bytu

Učebnice/Odborná literatura

Milan Taraba, Lenka Veselá: Rádce nájemníka bytu

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je především praktickou příručkou, která nabízí komplexní přehled aktuální právní úpravy v oblasti nájemního bydlení. Jako jediná na trhu obsahuje komplexní a ucelený přehled informací pro nájemce, pronajímatele, vlastníky nemovitostí, obce, bytová družstva a jejich členy a další se zájmem o bytovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rádce nájemníka bytu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Taraba, Lenka Veselá: Rádce nájemníka bytu koupíte i tady

Specifikace Milan Taraba, Lenka Veselá: Rádce nájemníka bytu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

Kniha v současné době jako jediná na trhu obsahuje komplexní a ucelený přehled informací z nového občanského zákoníku pro nájemce, pronajímatele, vlastníky nemovitostí, obce, bytová družstva a jejich členy a další se zájmem o bytovou problematiku. Je praktickou příručkou, nabízí ucelený přehled právní úpravy v oblasti nájemního bydlení s ohledem na zásadní změny, které nastaly přijetím zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, který je v České republice účinný od. 1. 1. 2014. Obsahuje nečastěji » ... a dál?

Produkt Milan Taraba, Lenka Veselá: Rádce nájemníka bytu

Milan Taraba, Lenka Veselá: Rádce nájemníka bytu - parametry

Název produktu: Milan Taraba, Lenka Veselá: Rádce nájemníka bytu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je především praktickou příručkou, která nabízí komplexní přehled aktuální právní úpravy v oblasti nájemního bydlení. Jako jediná na trhu obsahuje komplexní a ucelený přehled informací pro nájemce, pronajímatele, vlastníky nemovitostí, obce, bytová družstva a jejich členy a další se zájmem o bytovou problematiku. Obsahuje nečastější aktuální dotazy nájemců a vlastníků nemovitostí s vypracovanými odpověďmi, vybraná ustanovení platných právních předpisů s komentářem, významná rozhodnutí soudů v dané oblasti s jejich právními důsledky, vzory smluv a podání. Přehledně vysvětluje roli státu v nájemních vztazích, zejména příspěvek na bydlení a doplatek na bydlení a možnosti a způsoby jeho čerpání.   Z obsahu Úvod 1. Bydlení v otázkách a odpovědích 1.1 Nájem bytu, nájemní smlouva a její obsah 1.2 Kauce 1.3 Stav a kvalita bytu, užívání společných prostor 1.4 Práva a povinnosti nájemce a pronajímatele při změně počtu osob v domácnosti nájemce, výhrada pronajímatele s přijetím další osoby do bytu, dlouhodobá nepřítomnost nájemce v bytě 1.5 Závady a poškození v domě a bytě, kontrola bytu, stavební úpravy 1.6 Drobné opravy a běžná údržba bytu 1.7 Nájemné, sjednávání nájemného po deregulaci 1.8 Služby spojené s užíváním bytu 1.9 Společný nájem bytu 1.10 Přechod nájmu bytu 1.11 Zánik nájmu bytu 1.12 Bytové náhrady 1.13 Výměna bytu, podnájem bytu 1.14 Byt zvláštního určení a byt s nájemní smlouvu sjednanou na dobu výkonu určité práce nájemce 1.15 Správa nemovitosti, její rozsah a poskytování služeb 2. Příspěvek na bydlení, doplatek na bydlení 3. Vzory smluv a podání 3.1 Smlouva o nájmu bytu 3.2 Oznámení nájemce o změně počtu osob v domácnosti 3.3 Uplatnění práva na přiměřenou slevu z nájemného 3.4 Uplatnění práva na náhradu účelně vynaložených nákladů na odstranění závady, která brání řádnému užívání bytu nebo kterou je výkon uživatelova práva ohrožen 3.5 Žádost nájemce bytu o doložení cen jednotlivých služeb poskytovaných s užíváním bytu, způsobu jejich rozúčtování, stanovení výše záloh a provedení vyúčtování 3.6 Dohoda o výměně bytu 3.7 Dohoda o zániku nájmu bytu 3.8 Výpověď z nájmu bytu daná nájemcem 3.9 Výpověď z nájmu bytu daná pronajímatelem bez přivolení soudu 3.10 Žaloba na určení neplatnosti výpovědi z nájmu bytu 3.11 Žaloba na přivolení k výpovědi z nájmu bytu 3.12 Žaloba pronajímatele o vyklizení bytu po uplynutí doby, na kterou byl nájem sjednán 3.13 Odvolání povinného proti usnesení o výkonu rozhodnutí vyklizení bytu se zajištěním přiměřeného náhradního bytu 3.14 Návrh povinného na odklad výkonu rozhodnutí 3.15 Žaloba nájemce, který byt uvolnil, na úhradu stěhovacích nákladů a dalších nákladů spojených s potřebnou úpravou náhradního bytu a na zaplacení rozdílu ve výši nájemného z dosavadního bytu a z bytu náhradního až za dobu pěti let proti pronajímateli, který byt nevyužil k účelu, pro který vypověděl nájem 3.16 Žaloba na určení nájemného, které je v místě a čase obvyklé 3.17 Žaloba na zrušení společného nájmu bytu po rozvodu 3.18 Žaloba je


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.