Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Milan Svoboda, Marie Mihulová: Bála jóga

Knihy

Milan Svoboda, Marie Mihulová: Bála jóga

Hodnocení: 1x
  • 4

Ojedinělá publikace, která vedle velice široké palety cviků pro děti seznamuje především dospívající se základy životní filosofie jógy. Uvádí také rady a doporučení týkající se práce rodičů a učitelů s dětmi v oblasti jógy. Knihu doplňují desítky barevných fotografií.ÚryvekJóga představuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Bála jóga
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Svoboda, Marie Mihulová: Bála jóga koupíte i tady

Specifikace Milan Svoboda, Marie Mihulová: Bála jóga

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 191 Kč

Ojedinělá publikace, která vedle velice široké palety cviků pro děti seznamuje především dospívající se základy životní filozofie jógy. Uvádí také rady a doporučení týkající se práce rodičů a učitelů ... a dál?

Produkt Milan Svoboda, Marie Mihulová: Bála jóga

Milan Svoboda, Marie Mihulová: Bála jóga - parametry

Název produktu: Milan Svoboda, Marie Mihulová: Bála jóga
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 323 Kč
Ušetríte až: 132 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ojedinělá publikace, která vedle velice široké palety cviků pro děti seznamuje především dospívající se základy životní filosofie jógy. Uvádí také rady a doporučení týkající se práce rodičů a učitelů s dětmi v oblasti jógy. Knihu doplňují desítky barevných fotografií.ÚryvekJóga představuje jeden z nejstarších a nejdokonalejších systémů pro lidské zdraví. Pojem zdraví je přitom chápán na třech úrovních – tělesné, duševní a duchovní. Pro oblast tělesnou nabízí jóga velice bohatou škálu cviků. Jedná se o cvičení přípravná i o klasické jógové polohy známé pod názvem ásany, dále mudry, bandhy, očistné techniky i cvičení zaměřená speciálně na určité orgány nebo zdravotní problémy. Pránajáma je soustavou dechových cvičení s účinky přesahujícími tělesnou oblast. Na rozdíl od dnes běžných tělovýchovných aktivit působí jednotlivá cvičení jógy do hloubky, cíleně na dosažení pozitivních změn v určitých oblastech organismu, jsou spojena s prociťováním příslušných částí těla (což rozvíjí prohloubenou schopnost komunikace s vlastním organismem). Oproti řadě dnešních sportovních disciplín jóga neobsahuje prvky dřiny, soutěživosti ani honby za úspěchem. V tom lze spatřovat jednu z mnoha příčin, proč jóga navozuje fyzické i psychické uvolnění. Soustava pránajámických (dechových) technik je vedle fyzického organismu zaměřena také na oblast duševní. Zde napomáhá k pozitivnímu ovlivňování psychických i mentálních stavů a umožňuje jejich vědomou regulaci. Speciálně pro oblast duševní pak existuje celá řada relaxačních, harmonizačních, koncentračních i meditačních technik umožňujících postupné zklidnění, pochopení a ovládání této oblasti. Pro dnešního člověka žijícího uprostřed stálých aktivit a stresů může být tato část jógy nesmírně blahodárná. Pod pojem duchovní oblast jógy lze zahrnout metody a postupy vedoucí k hlubšímu pochopení lidské bytosti, přiblížení se k podstatě a smyslu života. kniha, Bálajóga, Jóga pro děti, juniory a rodiče, Marie Mihulová, Milan Svoboda, Santal


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.