Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milada Švecová, Dobroslav Matějka: Přírodopis 9

Učebnice/Odborná literatura

Milada Švecová, Dobroslav Matějka: Přírodopis 9

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice pro 9. ročník je zaměřena na poznávání neživé přírody. Seznamuje žáka s hlavními skupinami minerálů, objasňuje jim vznik hornin, vysvětluje geologické procesy, prostřednictvím kterých vznikají na zemském povrchu rozmanité útvary. Seznamuje je ho s možnostmi využití minerálů a hornin. Samostatní kapitola se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přírodopis 9
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milada Švecová, Dobroslav Matějka: Přírodopis 9 koupíte i tady

Specifikace Milada Švecová, Dobroslav Matějka: Přírodopis 9

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 123 Kč

Řada učebnic přírodopisu, které učí žáka poznávat přírodu, její objekty, jevy a zákonitosti jako propojený systém. ... a dál?

Produkt Milada Švecová, Dobroslav Matějka: Přírodopis 9

Milada Švecová, Dobroslav Matějka: Přírodopis 9 - parametry

Název produktu: Milada Švecová, Dobroslav Matějka: Přírodopis 9
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice pro 9. ročník je zaměřena na poznávání neživé přírody. Seznamuje žáka s hlavními skupinami minerálů, objasňuje jim vznik hornin, vysvětluje geologické procesy, prostřednictvím kterých vznikají na zemském povrchu rozmanité útvary. Seznamuje je ho s možnostmi využití minerálů a hornin. Samostatní kapitola se věnuje nejen geologické historii Země, ale též vývoji života na ní. Učebnici uzavírá kapitola o geologické stavbě našeho území. Kvůli lepší názornosti a přehlednosti jsou některé oblasti pojaty jako regionálně geologické jednotky, jiné jako geografické celky, dohromady však poskytují stručný přehled o geologické stavbě celé České republiky. Učebnice zahrnuje následující tematické celky : - Opakování - Geologie - věda o Zemi - Minerály a horniny - Stavba Země - Vnitřní geologické děje - Vnější geologické děje - Modrá planeta - Přírodní zdroje - Expedice do historie Země - Geologická mapa ČR - Co dokáže příroda Ke stažení: Fyzikální a chemické vlastnosti minerálů K tomuto titulu dále nabízíme: - Přírodopis 9 pro ZŠ a VG PU Ukázky: - Přírodopis 9, učebnice, ukázky str. 3, 4, 26, 27, 35, 36, 108,109 (1,15 MB) Řada moderních učebnic přírodopisu, které učí žáka poznávat přírodu, její objekty, jevy a zákonitosti jako propojený systém, jehož složky na sebe vzájemně působí a ovlivňují se. Vedou jej k hlubšímu pochopení jeho zákonitostí a nezastupitelné úlohy při udržení přírodní rovnováhy nutné pro existenci života na Zemi. Podporují u žáka otevřené myšlení a logické uvažování. Učebnice mají jednotnou strukturu výkladu učiva. Tvoří ji základní část (vlastní učivo přírodopisu) a lišta zaměřená na propojení obsahu učiva s poznatky z dalších, zejména přírodovědných předmětů, a na promítnutí teoretických poznatků do běžného života žáka. Přírodopis 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů. Přírodopis 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Podtitul: UčebniceISBN: 80-7238-587-9Počet stran: 128Rozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0 PŘÍRODOPIS 9 - Švecová, Matějka


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.