Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Milada Motlová: Kam se ztrácí sněhuláci?

Knihy

Milada Motlová: Kam se ztrácí sněhuláci?

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V20031489 Kam se ztrácĂ­ snÄ›huláci? KnĂ­Ĺľka proti nudÄ› pro pĹ™edškoláky i pro prvňáky Co v nĂ­ najdeš? PříbÄ›hy a pohádky k vyprávÄ›nĂ­, vÄ›ci k poÄŤĂ­tánĂ­, nápady k pĹ™emýšlenĂ­, hádanky k hádánĂ­, říkanky k říkánĂ­ a spoustu obrázkĹŻ. A protoĹľe nÄ›kterĂ© obrázky ÄŤekajĂ­ na tvĂ© ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kam se ztrácí sněhuláci?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milada Motlová: Kam se ztrácí sněhuláci? koupíte i tady

Specifikace Milada Motlová: Kam se ztrácí sněhuláci?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 125 Kč

Barevná knížka pro prvňáky a předškoláky hravou formou připraví děti na vstup do školních lavic. Obsahuje hádanky, pohádky, říkanky, doplňovačky, jazykolamy, skrývačky, omalovánky a dokreslovačky. Dět ... a dál?

Produkt Milada Motlová: Kam se ztrácí sněhuláci?

Milada Motlová: Kam se ztrácí sněhuláci? - parametry

Název produktu: Milada Motlová: Kam se ztrácí sněhuláci?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V20031489 Kam se ztrácĂ­ snÄ›huláci? KnĂ­Ĺľka proti nudÄ› pro pĹ™edškoláky i pro prvňáky Co v nĂ­ najdeš? PříbÄ›hy a pohádky k vyprávÄ›nĂ­, vÄ›ci k poÄŤĂ­tánĂ­, nápady k pĹ™emýšlenĂ­, hádanky k hádánĂ­, říkanky k říkánĂ­ a spoustu obrázkĹŻ. A protoĹľe nÄ›kterĂ© obrázky ÄŤekajĂ­ na tvĂ© barviÄŤky, bude záleĹľet i na tobÄ›, jak bude nakonec tvá knĂ­Ĺľka vypadat. Umíš oblĂ©knout strom? Co tropĂ­ Petr Sedmilhář? Chceš se nauÄŤit vyprávÄ›t pohádku? Jak umíš poÄŤĂ­tat? Nepleteš si selátko s oslátkem? Co dokáže slunĂ­ÄŤko? Jak se z Manky stane Anka? Umíš ÄŤĂ­st obrázky? Co skrĂ˝vajĂ­ skrĂ˝vaÄŤky? JakĂ© jsou hádanky pro uši? K ÄŤemu jsou asi trapidla? A kam se ztrácĂ­ snÄ›huláci? Kam se ztrácí sněhuláci? Knížka proti nudě pro předškoláky i pro prvňáky Co v ní najdeš? Příběhy a pohádky k vyprávění, věci k počítání, nápady k přemýšlení, hádanky k hádání, říkanky k říkání a spoustu obrázků. A protože některé obrázky čekají na tvé barvičky, bude záležet i na tobě, jak bude nakonec tvá knížka vypadat. Umíš obléknout strom?

Co tropí Petr Sedmilhář?

Chceš se naučit vyprávět pohádku?

Jak umíš počítat?

Nepleteš si selátko s oslátkem?

Co dokáže sluníčko?

Jak se z Manky stane Anka?

Umíš číst obrázky?

Co skrývají skrývačky?

Jaké jsou hádanky pro uši?

K čemu jsou asi trapidla?

A kam se ztrácí sněhuláci? Kam se ztrácí sněhuláci? - Knížka pro prvňáky a předškoláky Dagmar Ježková; Milada MotlováKnižní klub 2011Kniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.