Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mikuláš Gangur: Prediktivní trhy

Učebnice/Odborná literatura

Mikuláš Gangur: Prediktivní trhy

Hodnocení: 1x
  • 4

Prediktivní trhy - Mikuláš Gangur. Kromě historického přehledu vývoje prediktivních trhů, teorie, výsledků a vyhodnocení provedených experimentů, je zařazen také užitečný přehled nabízených softwarových realizací prediktivních trhů, ať už komerčních, nebo řešení na bázi různých druhů open licencí. Tento přehled ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76838
skladem

Jaké má kniha
Prediktivní trhy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mikuláš Gangur: Prediktivní trhy koupíte i tady

Specifikace Mikuláš Gangur: Prediktivní trhy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 242 Kč

Autor : Mikuláš Gangur, Kromě historického přehledu vývoje prediktivních trhů, teorie, výsledků a vyhodnocení provedených experimentů, je zařazen také užitečný přehled nabízených softwarových realizací prediktivních trhů, ať už komerčních, nebo řešení na bázi různých druhů open licencí. Tento přehled umožňuje zájemcům praktické seznámení s hlavními vlastnostmi prediktivních trhů, ať už v roli obchodníků na trhu, nebo v roli administrátorů (správců) trhu. V souvislosti s pobídkovými systémy jsou v knize » ... a dál?

Produkt Mikuláš Gangur: Prediktivní trhy

Mikuláš Gangur: Prediktivní trhy - parametry

Název produktu: Mikuláš Gangur: Prediktivní trhy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prediktivní trhy - Mikuláš Gangur. Kromě historického přehledu vývoje prediktivních trhů, teorie, výsledků a vyhodnocení provedených experimentů, je zařazen také užitečný přehled nabízených softwarových realizací prediktivních trhů, ať už komerčních, nebo řešení na bázi různých druhů open licencí. Tento přehled umožňuje zájemcům praktické seznámení s hlavními vlastnostmi prediktivních trhů, ať už v roli obchodníků na trhu, nebo v roli administrátorů (správců) trhu. V souvislosti s pobídkovými systémy jsou v knize uvedeny i možné negativní důsledky fungování těchto systémů, tj. manipulativní chování některých účastníků. Základní principy jednotlivých typů manipulace vysvětlují postupy při detekci takového jednání spolu s identifikací klíčových parametrů pro nastavení jednoduchých filtrů, odhalujících podezřelé transakce. Neméně důležitá jsou i doporučená jednoduchá preventivní opatření v nastavení motivačního a pobídkového systému, která se snaží manipulaci zabránit. Publikace může být pozvánkou do světa prediktivních trhů. Čtenář by měl po jejím přečtení získat základní představu o principu a smyslu použití prediktivních trhů, může si vyzkoušet vybraný trh jako účastník, zajímat se o implementaci vlastního prediktivního trhu a s jeho pomocí objevit žádoucí a možná i zcela nečekané užitečné informace, odvozené z tacitních znalostí účastníků. Prediktivní trhy - Mikuláš Gangur od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.