Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Micka: Škola hry na housle 2.díl

Noty a zpěvníky

Micka: Škola hry na housle 2.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Podpořte hudební rozvoj svých ratolestí. Ilustrovaná publikace Škola hry na housle 2.díl pomáhá rozvíjet melodické cítění a muzikálnost i u předškolních dětí. Není třeba umět číst klasickou abecedu ani noty. Kapitoly jsou řazené se vzestupnou obtížností. Dítka si první čtyři měsíce vystačí bez not, které se v pozdějších kapitolách naučí podle hmatů i podle jmen. Osvojí si plynulé vedení smyčce, hlavní druhy smyků a získají kvalitní základy hudebního výrazu. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.6675

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Micka: Škola hry na housle 2.díl koupíte i tady

Specifikace Micka: Škola hry na housle 2.díl

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 269 Kč

Škola hry na housle Ilustrovaná houslová škola Josefa a Magdalény Mickových představuje progresivně seřazený studijní materiál, který může být používán i u dětí předškolního věku, neboť ve svých začátcích nepředpokládá znalost čtení. Hlavní tendencí je rozvíjet melodické cítění, proto i technická cvičení mají melodický ráz. V prvních čtyřech i více měsících hraje žák bez znalosti not. Notaci se pak učí dvakrát - nejprve podle jmen hmatů, pak podle jmen not. Principem školy je vytvořit vždy » ... a dál?

Produkt Micka: Škola hry na housle 2.díl

Micka: Škola hry na housle 2.díl - parametry

Název produktu: Micka: Škola hry na housle 2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 353 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Škola hry na housle Ilustrovaná houslová škola Josefa a Magdalény Mickových představuje progresivně seřazený studijní materiál, který může být používán i u dětí předškolního věku, neboť ve svých začátcích nepředpokládá znalost čtení. Hlavní tendencí je rozvíjet melodické cítění, proto i technická cvičení mají melodický ráz. V prvních čtyřech i více měsících hraje žák bez znalosti not. Notaci se pak učí dvakrát - nejprve podle jmen hmatů, pak podle jmen not. Principem školy je vytvořit vždy žákovi napřed představu toho, co se od něj očekává a teprve potom žádat provedení. Vlastností školy je ohled na všestrannost výuky - žák si už v mladém věku osvojuje vláčné vedení smyčce, hlavní druhy smyků, vibrato, základy hudebního výrazu atp. Učiteli je ponechána svoboda výuky podle individuálních možností dítěte a samozřejmě možnost doplnění školy dalším potřebným studijním materiálem. Škola je vytištěna pouze v českém jazyce.

Houslová škola Josefa a Magdalény Mickových představuje progresivně seřazený studijní materiál, který si neklade za cíl být chápán jako tuhý a neměnný postup výuky. Právě díky této variabilitě, otevřenosti a všestrannosti výuky bývá oblíben nejen u učitelů, ale zejména u žáků. Tato škola může být používána i u dětí předškolního věku, neboť ve svých začátcích nepředpokládá znalost čtení. Kromě písní a technických cvičení jsou zde uvedeny zvlášť doplňkové znalosti a stručný úvod do hry v polohách, čímž se stává tato škola ukončeným celkem elementárního školení. Škola hry na housle II - Magdaléna Micková, Josef Micka od authora Magdaléna Micková, Josef Micka a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.