MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Micka: Škola hry na housle 1.díl

Noty a zpěvníky

Micka: Škola hry na housle 1.díl

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9790260100534

Kniha Micka: Škola hry na housle od autorů Josefa a Magdaleny Mickových je ideální formou učení hry na housle ještě v předškolním věku. Autoři provází žáka krok za krokem všemi technikami a způsoby hraní, takže si je dítě snadno osvojí a zapamatuje. Pokud tedy chcete ze své ratolesti vychovat hudebníka, je tato kniha určitě dobrým prvním krokem! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.77992
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Micka: Škola hry na housle 1.díl

Specifikace Micka: Škola hry na housle 1.díl

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 225 Kč

Houslová škola Josefa a Magdalény Mickových představuje progresivně seřazený studijní materiál, který si neklade za cíl být chápán jako tuhý a neměnný postup výuky. Právě díky této variabilitě, otevřenosti a všestrannosti výuky bývá oblíben nejen u učitelů, ale zejména u žáků. Tato škola může být používána i u dětí předškolního věku, neboť ve svých začátcích nepředpokládá znalost čtení. Kromě písní a technických cvičení jsou zde uvedeny zvlášť doplňkové znalosti a stručný úvod do hry v polohách, čím se stává tato » ... a dál?

Produkt Micka: Škola hry na housle 1.díl

Micka: Škola hry na housle 1.díl - parametry

Název produktu: Micka: Škola hry na housle 1.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Škola hry na housle Ilustrovaná houslová škola Josefa a Magdalény Mickových představuje progresivně seřazený studijní materiál, který může být používán i u dětí předškolního věku, neboť ve svých začátcích nepředpokládá znalost čtení. Hlavní tendencí je rozvíjet melodické cítění, proto i technická cvičení mají melodický ráz. V prvních čtyřech i více měsících hraje žák bez znalosti not. Notaci se pak učí dvakrát - nejprve podle jmen hmatů, pak podle jmen not. Principem školy je vytvořit vždy žákovi napřed představu toho, co se od něj očekává a teprve potom žádat provedení. Vlastností školy je ohled na všestrannost výuky - žák si už v mladém věku osvojuje vláčné vedení smyčce, hlavní druhy smyků, vibrato, základy hudebního výrazu atp. Učiteli je ponechána svoboda výuky podle individuálních možností dítěte a samozřejmě možnost doplnění školy dalším potřebným studijním materiálem. Škola je vytištěna pouze v českém jazyce.

Houslová škola Josefa a Magdalény Mickových představuje progresivně seřazený studijní materiál, který si neklade za cíl být chápán jako tuhý a neměnný postup výuky. Právě díky této variabilitě, otevřenosti a všestrannosti výuky bývá oblíben nejen u učitelů, ale zejména u žáků. Tato škola může být používána i u dětí předškolního věku, neboť ve svých začátcích nepředpokládá znalost čtení. Kromě písní a technických cvičení jsou zde uvedeny zvlášť doplňkové znalosti a stručný úvod do hry v polohách, čím se stává tato škola ukončeným celkem elementárního školení. Škola hry na housle I - Josef Micka, Magdaléna Micková od authora Josef Micka, Magdaléna Micková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Micka: Škola hry na housle 1.díl

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.