Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Vrajík: Judikatura Nejvyššího soudu

Učebnice/Odborná literatura

Michal Vrajík: Judikatura Nejvyššího soudu

Hodnocení: 1x
  • 4

Judikatura Nejvyššího soudu z pohledu nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích - Michal Vrajík . Kniha představuje reprezentativní výběr nejnovějších judikátů Nejvyššího soudu v oblasti občanského a obchodního práva. Každý z více než 500 publikovaných judikátů bude pro přehlednost zkrácen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Judikatura Nejvyššího s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Vrajík: Judikatura Nejvyššího soudu koupíte i tady

Specifikace Michal Vrajík: Judikatura Nejvyššího soudu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 605 Kč

Kniha představuje reprezentativní výběr nejnovějších judikátů Nejvyššího soudu v oblasti občanského a obchodního práva. Každý z více než 500 publikovaných judikátů bude pro přehlednost zkrácen na stěž ... a dál?

Produkt Michal Vrajík: Judikatura Nejvyššího soudu

Michal Vrajík: Judikatura Nejvyššího soudu - parametry

Název produktu: Michal Vrajík: Judikatura Nejvyššího soudu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 605 Kč
Maximální cena: 1 064 Kč
Ušetríte až: 459 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Judikatura Nejvyššího soudu z pohledu nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích - Michal Vrajík . Kniha představuje reprezentativní výběr nejnovějších judikátů Nejvyššího soudu v oblasti občanského a obchodního práva. Každý z více než 500 publikovaných judikátů bude pro přehlednost zkrácen na stěžejní část odůvodnění. Unikátní soubor aktuálních judikátů s komentářem. Každý judikát bude doplněn krátkým komentářem k tomu, jak by se stejný problém řešil podle nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích. Zařazeny budou výhradně judikáty publikované v letech 2011 až 2013, půjde tedy o skutečně aktuální výběr. Kniha tak může mít dvojí přínos – jednak přinese přehled aktuálních názorů a vývoje nahlížení Nejvyššího soudu na klíčové problémy a jednak posoudí, zda tyto názory přetrvají i za nového občanského zákoníku či nikoliv. Tím pomůže zacelit palčivou mezeru na trhu, protože v odborných kruzích panuje nejistota o tom, co z judikatury a názorů soudů se bude používat i nadále a co dozná změny. Význam judikátů v českém právním prostředí nelze podceňovat. Přestože podle českého práva judikatura není závazná, její síla fakticity je poměrně vysoká, zvláště pokud jde o judikaturu Nejvyššího soudu. Po přehledech judikatury v jednotlivých oblastech proto praxe často volá a kniha by měla její volání vyslyšet. Přínosem knihy dále bude, že judikáty budou utřízeny na jednom místě, na rozdíl od vybraných webových serverů, kde bývají judikáty průběžně publikovány. Jednotlivé judikáty budou přehledně členěny tak, aby odpovídaly členění nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích a dalo se v nich snadno vyhledávat. Judikatura Nejvyššího soudu z pohledu nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích - Michal Vrajík od nakladatelství Anag v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.