Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michal Viewegh: Vybíjená

Knihy

Michal Viewegh: Vybíjená

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Vybíjená: tradiční míčová hra českých školáků, hra s jednoduchými pravidly a bez fantazie, hra, která v novém Vieweghově románu symbolizuje samotnou krutost života. Tom, Jeff, Eva, Skippy a Hujerová, to jsou jména hlavních postav Vieweghovy nejnovější grotesky, která je tentokrát o přátelství, prvních a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Vybíjená
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Viewegh: Vybíjená koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Michal Viewegh: Vybíjená

  • 3

Mar.Gas77, 27. listopadu 2015

Nevím jak ostatním, ale mě se tato knížka přečetla hrozně špatně. Měla jsem ji rozečtenou snad půl roku a jen ztěží jsem se prokousala na závěr. Ze všech přečtených knížek od Viewegha je tato pro mě nejhorší...čekala jsem od ní daleko víc.


Specifikace Michal Viewegh: Vybíjená

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 209 Kč

Publikace: Vybíjená - Michal Viewegh. Kniha sleduje v rozsáhlém časovém oblouku pestré osudy několika spolužáků z gymnázia od dob jejich dospívání až na práh dovršení čtyřicítky. Znalci Vieweghova díla se opět setkávájí s dobře známou, melancholicky laděnou groteskou, tentokrát o přátelství, osudových láskách, alkoholu, kráse i ošklivosti, ale především o smutku, který se s přibývajícími léty vkrádá do životů stárnoucích hrdinů. Publikace: Vybíjená - Michal Viewegh. ... a dál?

Produkt Michal Viewegh: Vybíjená

Michal Viewegh: Vybíjená - parametry

Název produktu: Michal Viewegh: Vybíjená
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Vybíjená: tradiční míčová hra českých školáků, hra s jednoduchými pravidly a bez fantazie, hra, která v novém Vieweghově románu symbolizuje samotnou krutost života. Tom, Jeff, Eva, Skippy a Hujerová, to jsou jména hlavních postav Vieweghovy nejnovější grotesky, která je tentokrát o přátelství, prvních a osudových láskách, alkoholu, kráse i ošklivosti. Nejvíc je ale o smutku, který se s ubíhajícím životem vkrádá do duší stárnoucích hrdinů. Bývalí gymnazisti plní ideálů a víry v lepší svět se stávají usedlými čtyřicátníky a přemýšlejí o ztraceném mládí. Každý se s přibývajícími lety umí vypořádat jinak. Viewegh je mistrem v hledání a zpracování jednoduchých čtivých témat a úvahy abiturientů takové téma poskytují. Vybíjená je do určité míry autobiografickou prózou, ale s hlavními hrdiny se můžeme ztotožnit téměř všichni. Nad sklenkou vinného střiku přemýšlí totiž občas každý odrostlý absolvent o studentských letech. Kohopak by nezajímalo, jak to tehdy vlastně na střední škole bylo

doopravdy a zda-li, obrazně řečeno, chodila Nováková s profesorem matematiky. UKÁZKA:

JEFF

I když má pro Skippyho odjakživa slabost, v poslední době se občas přistihuje, že mu jde na nervy: například prakticky vůbec nenakupuje. Tvrdí, že úplně vystačí s jídlem, které přinášejí Jeff s Tomem — tváří se, jako by to byl bůhvíjak skvělý vtip, ale bohužel je to pravda.

Když už se Skippy na nákup vydá, pokaždé to něco znamená. Jestliže například tak jako dnes nakoupí samé čisticí prostředky, je to nepřímý důkaz jeho úmyslu přivést si do Doupěte dámskou návštěvu.

„Á, Mr. ... Publikace: Vybíjená - Michal Viewegh. Kniha sleduje v rozsáhlém časovém oblouku pestré osudy několika

spolužáků z gymnázia od dob jejich dospívání až na práh dovršení

čtyřicítky. Znalci Vieweghova díla se opět setkávájí s dobře

známou, melancholicky laděnou groteskou, tentokrát o přátelství,

osudových láskách, alkoholu, kráse i ošklivosti, ale především o

smutku, který se s přibývajícími léty vkrádá do životů stárnoucích

hrdinů. Publikace: Vybíjená - Michal Viewegh. PETROV - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 214 str. - ISBN: 80-7227-191-1 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.