Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Tomášek: Evropské měnové právo 2. aktualizované a doplněné vydání

Učebnice/Odborná literatura

Michal Tomášek: Evropské měnové právo 2. aktualizované a doplněné vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Michal Tomášek, Aktualizované a doplněné vydání Evropského měnového práva nejen reflektuje poslední změny evropské právní úpravy k ultimu pololetí 2007, ale je také schopno s větším odstupem od zavedení eura zhodnotit dopady příslušných ustanovení evropského práva na národní právní řády. Důležitým rozdílem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michal Tomášek: Evropské měnové právo 2. aktualizované a doplněné vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 442 Kč

Publikace: Evropské měnové právo, 2. vydání - Tomášek Michal. Aktualizované a doplněné vydání Evropského měnového práva nejen reflektuje poslední změny evropské právní úpravy k ultimu pololetí 2007, ale je také schopno s větším odstupem od zavedení eura zhodnotit dopady příslušných ustanovení evropského práva na národní právní řády. Důležitým rozdílem mezi prvním a druhým vydáním je také usoustavnění právní terminologie. V době prvního vydání nebyla totiž čeština ještě úředním jazykem EU a jen málo českých » ... a dál?

Produkt Michal Tomášek: Evropské měnové právo 2. aktualizované a doplněné vydání

Michal Tomášek: Evropské měnové právo 2. aktualizované a doplněné vydání - parametry

Název produktu: Michal Tomášek: Evropské měnové právo 2. aktualizované a doplněné vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 442 Kč
Maximální cena: 452 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Michal Tomášek, Aktualizované a doplněné vydání Evropského měnového práva nejen reflektuje poslední změny evropské právní úpravy k ultimu pololetí 2007, ale je také schopno s větším odstupem od zavedení eura zhodnotit dopady příslušných ustanovení evropského práva na národní právní řády. Důležitým rozdílem mezi prvním a druhým vydáním je také usoustavnění právní terminologie. V době prvního vydání nebyla totiž čeština ještě úředním jazykem EU a jen málo českých textů evropských právních dokumentů bylo možné pokládat za autorizovaný zdroj oficiální právní terminologie. Skriptum soustřeďuje poznatky evropského práva v měnové oblasti. V návaznosti na články 98 a 124 Smlouvy o ES podává výklad o měnovém právu, které se jako výrazná součást evropského práva uplatňuje po zavedení jednotné měny euro a po přenesení měnových pravomocí ze členských států na Společenství. Text je rozdělen do pěti kapitol: Pojem a předmět evropského měnového práva, Vývoj evropské měnové integrace, Právní úprava hospodářské politiky, Právní úprava měnové politiky a Institucionální ustanovení ? Evropská centrální banka. Evropské měnové právo není jen měnový statut eura. Reguluje zásady peněžního oběhu v členských státech hospodářské a měnové unie a ve vztahu k těmto státům významně zasahuje do vnitrostátních systémů finančního práva. Kniha je proto určena nejen všem zájemcům o obor evropského práva, ale i těm, kdo se zabývají právem finančním. Druh sortimentu : Kniha, Evropské měnové právo 2. aktualizované a doplněné vydání, Jazyk : Čeština, Počet stran : 180 Evropské měnové právo SK26 - Beckova skripta - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 180 str. - ISBN: 978- Michal TomášekBeckova skriptaC.H.BECK 2007Kniha, čeština, 180 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.