Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus

Próza - beletrie

Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus

Hodnocení: 1x
  • 4

Den, kdy měl zemřít Klaus Šokující thriller rozkrývá pozadí a okolnosti nejtajnější operace českých bezpečnostních složek nejen v historii českého, ale i československého státu. V roce 2003 plánovala organizovaná skupina vlivných specialistů bývalé sovětské KGB souběžný útok na pražské metro v prostoru Nuselského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Den, kdy měl zemřít Klaus
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus

  • 4

Andy81, 27. listopadu 2015

Netradiční akční thriller s politickým pozadím plný promyšleného teroristického plánování, honiček, přestřelek, vražd a zahlazování stop. Samotný atentát a odpálení mostu je vcelku propracovaný, knížka tak nenudí a rozhodně stojí za přečtení.


Specifikace Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 89 Kč

ŠOKUJÍCÍ THRILLER rozkrývá pozadí a okolnosti nejtajnější operace českých bezpečnostních složek nejen v historii českého, ale i československého státu. V roce 2003 plánovala organizovaná skupina vlivn ... a dál?

Produkt Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus

Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus - parametry

Název produktu: Michal Stach: Den, kdy měl zemřít Klaus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Den, kdy měl zemřít Klaus Šokující thriller rozkrývá pozadí a okolnosti nejtajnější operace českých bezpečnostních složek nejen v historii českého, ale i československého státu. V roce 2003 plánovala organizovaná skupina vlivných specialistů bývalé sovětské KGB souběžný útok na pražské metro v prostoru Nuselského mostu a vraždu prezidenta Klause krátce po jeho inauguraci. To vše s cílem vyvolat paniku a destabilizovat situaci u nás a posléze i v dalších postsovětských zemích. Oběma událostem se podařilo speciálnímu týmu, který funguje mimo oficiální složky a je podřízen přímo prezidentovi a premiérovi, o jehož existenci veřejnost ze zásadních důvodů nesmí vědět, v posledních chvílích zabránit. Nemenším úspěchem, jako bylo odhalení této operace, bylo i její utajení před veřejností. Daní za to, a o tom se čtenářská veřejnost dozví poprvé, je bohužel postupná likvidace lidí, kteří se zasloužili o úspěch operace protiteroristického týmu, včetně většiny jeho členů. Zájmem těchto složek i vedení státu totiž bylo, aby se nic z těchto událostí nikdy a za žádných okolností nedostalo na veřejnost. Že se tomu tak stalo, je shoda náhod. Šéf českého speciálního týmu krátce před svou smrtí poskytl informace jednomu novináři a ten přes veškeré výstrahy a opodstatněné obavy o svůj život, tehdejší událost rekonstruoval ve svém thrilleru. Příběh se odehrává na mnoha místech Česka, ale i v dalekém Kazachstánu, Paříži a dalších evropských městech, kde měli své spolupracovníky jak teroristé, tak i členové našeho speciálního týmu. Vystupují v něm, z pochopitelných důvodů neznámé, ale i velmi známé osobnosti z prostředí prezidentské kanceláře, české žurnalistiky apod. Kniha vyjde ve 2. pol. letošního roku. Konkrétnější datum z pochopitelných důvodů nelze zveřejnit už s ohledem na bezpečnost autora a koneckonců i nakladatelství. Z důvodu bezpečnosti tohoto státu jsou reálné obavy, že se vydání knihy pokusí některé složky zabránit za každou cenu. Jméno autora je logicky pseudonymem. (váz., 204 str., 15x21 cm)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.