Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Skořepa: Finanční a ekonomická gramotnost

Učebnice/Odborná literatura

Michal Skořepa: Finanční a ekonomická gramotnost

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Eva Skořepová, Michal Skořepa, Finanční a ekonomická gramotnost - učebnice, která zpracovává Standardy finanční gramotnosti pro základní vzdělávání Zároveň naplňuje požadavky očekávaných výstupů pro téma Stát a hospodářství vzdělávacího oboru Výchova k občanství podle RVP ZV Tato publikace vychází vstříc ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Skořepa: Finanční a ekonomická gramotnost koupíte i tady

Specifikace Michal Skořepa: Finanční a ekonomická gramotnost

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 71 Kč

Finanční a ekonomická gramotnost - učebnice, která zpracovává Standardy finanční gramotnosti pro základní vzdělávání Zároveň naplňuje požadavky očekávaných výstupů pro téma Stát a hospodářství vzd ... a dál?

Produkt Michal Skořepa: Finanční a ekonomická gramotnost

Michal Skořepa: Finanční a ekonomická gramotnost - parametry

Název produktu: Michal Skořepa: Finanční a ekonomická gramotnost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Eva Skořepová, Michal Skořepa, Finanční a ekonomická gramotnost - učebnice, která zpracovává Standardy finanční gramotnosti pro základní vzdělávání Zároveň naplňuje požadavky očekávaných výstupů pro téma Stát a hospodářství vzdělávacího oboru Výchova k občanství podle RVP ZV Tato publikace vychází vstříc Systému budování finanční gramotnosti na základních a středních školách, materiálu vypracovanému na základě usnesení vlády a garantovanému MŠMT ČR. Jak nakládat s penězi, pojem inflace či znalost základních práv spotřebitelů jsou témata a pojmy, které zůstávají pro část občanů velkou neznámou. Abychom pomohli situaci změnit, vydáváme komplet učebních materiálů pro ty školy, kde se rozhodnou věnovat se finančnímu vzdělávání důsledněji buď v rámci stávající Výchovy k občanství, nebo vyčlení pro tuto náplň samostatný předmět, což je na rozhodnutí konkrétní školy. Druh sortimentu : Kniha, Finanční a ekonomická gramotnost, Jazyk : Čeština, Počet stran : 76 Finanční a ekonomická gramotnost pro ZŠ a víceletá gymnázia - Pracovní sešit 1 - Skořepa M., Skořepová E.. Finanční a ekonomická gramotnost pro ZŠ a víceletá gymnázia - Pracovní sešit 1 - Skořepa M., Skořepová E. od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.