Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Šalomoun: Ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Michal Šalomoun: Ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Již druhé vydání publikace je určeno pro všechny, kteří se potýkají s úskalími autorského práva nebo pracují s autorskými díly. Úvodní část publikace se věnuje právním prostředkům ochrany nehmotných statků v obecné rovině, zejména pak autorskému právu a právu na ochranu před nekalou soutěží. Tyto obecné prostředky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Šalomoun: Ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Michal Šalomoun: Ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 356 Kč

Již druhé vydání publikace je určeno pro všechny, kteří se potýkají s úskalími autorského práva nebo pracují s autorskými díly. Úvodní část publikace se věnuje právním prostředkům ochrany nehmotných s ... a dál?

Produkt Michal Šalomoun: Ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl 2. vydání

Michal Šalomoun: Ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl 2. vydání - parametry

Název produktu: Michal Šalomoun: Ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 356 Kč
Maximální cena: 548 Kč
Ušetríte až: 192 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Již druhé vydání publikace je určeno pro všechny, kteří se potýkají s úskalími autorského práva nebo pracují s autorskými díly. Úvodní část publikace se věnuje právním prostředkům ochrany nehmotných statků v obecné rovině, zejména pak autorskému právu a právu na ochranu před nekalou soutěží. Tyto obecné prostředky ochrany jsou pak aplikovány na takové artefakty, jakými jsou umělecké příběhy, postavy a názvy uměleckých děl. Publikace se kromě autorskoprávní ochrany věnuje i limitacím této ochrany, jakými jsou např. citace a parodie. Právní rozbory jsou dokreslovány odkazy na skutečné soudní případy, z nichž se některé týkaly takových bestsellerů jako byl James Bond – agent 007 nebo Harry Potter. Předkládaná publikace se jistě stane vítaným pomocníkem umělecké a další zainteresované laické veřejnosti při předcházení zbytečným soudním sporům a nepostradatelnou pomůckou právníků specializovaných na tuto problematiku. Ochrana názvů, postav a příběhu uměleckých děl - Michal Šalomoun od authora Michal

Šalomoun a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace Ochrana přímých zahraničních investic v energetice podrobně analyzuje právní úpravu ochrany přímých zahraničních investic do jednoho z nejvýznamnějších hospodářských sektorů v České republice. Tato publikace navazuje na autorovu monografii Ochrana přímých zahraničních investic v Evropské unii, která v mezidobí vyšla také v polštině a ruštině. Publikace Ochrana přímých zahraničních investic v energetice analyzuje ochranu zahraničních investic do energetiky v jejich nejširším rozsahu. Největší pozornost je zaměřena na Dohodu k energetické chartě, která je hlavním mezinárodněprávním nástrojem ochrany investic v této oblasti. Stranou nezůstává ani rozbor národní a unijní úrovně. Kniha obsahuje též přehledy relevantních předpisů a mezinárodních smluv a překlady vybraných ustanovení. Publikace je určena především právní praxi v hospodářském sektoru. Uplatní se i v legislativě a státní správě, a to zejména v oborech, které přicházejí do styku s mezinárodním prostředím. Bude cenným východiskem i pro právní teorii.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.