Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Petr; Ondřej Dostal: Zákon o ochraně hospodářské soutěže

Učebnice/Odborná literatura

Michal Petr; Ondřej Dostal: Zákon o ochraně hospodářské soutěže

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Edice zákony s judikaturou nakladatelství C.H.Beck je koncipována tak, aby maximálně vycházela vstříc potřebám právní praxe. Každá kniha přináší úplné a aktuální znění příslušného zákona a souvisejících předpisů. Zákonný text je doplněn zejména o vybranou klíčovou judikaturu, jejímž prostřednictvím je podáván výklad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Petr; Ondřej Dostal: Zákon o ochraně hospodářské soutěže koupíte i tady

Specifikace Michal Petr; Ondřej Dostal: Zákon o ochraně hospodářské soutěže

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 370 Kč

Publikace přináší nejen úplné a aktuální znění zákona o ochraně hospodářské soutěže, ale i evropských předpisů významných v právu hospodářské soutěže. Jádrem publikace jsou vybrané rozhodnutí českých ... a dál?

Produkt Michal Petr; Ondřej Dostal: Zákon o ochraně hospodářské soutěže

Michal Petr; Ondřej Dostal: Zákon o ochraně hospodářské soutěže - parametry

Název produktu: Michal Petr; Ondřej Dostal: Zákon o ochraně hospodářské soutěže
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 370 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Edice zákony s judikaturou nakladatelství C.H.Beck je koncipována tak, aby maximálně vycházela vstříc potřebám právní praxe. Každá kniha přináší úplné a aktuální znění příslušného zákona a souvisejících předpisů. Zákonný text je doplněn zejména o vybranou klíčovou judikaturu, jejímž prostřednictvím je podáván výklad jednotlivých ustanovení. Toto vydání obsahuje aktuální znění zákona, včetně novely z roku 2007, aktuální znění souvisejících komunitárních předpisů, výběr z literatury k problematice ochrany hospodářské soutěže, výběr z české i evropské judikatury u jednotlivých ustanovení zákona. Zákon o ochraně hospodářské soutěže - Michal Petr, Ondřej Dostal od authora Michal Petr, Ondřej Dostal a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace přináší nejen úplné a aktuální znění zákona o ochraně hospodářské soutěže, ale i evropských předpisů významných v právu hospodářské soutěže. Jádrem publikace jsou vybrané rozhodnutí českých i evropských soudů doplňující jednotlivá ustanovení zákona. Kniha tak vychází vstříc potřebám právní praxe a uživatel získává díky převážně dosud nepublikované judikatuře spolehlivý a komfortní výklad zákona.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.