MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Michael Žantovský: Havel

Ostatní z kategorie knihy

Michael Žantovský: Havel

Hodnocení: 70x
  • 4
EAN: 9788025712139

Havel - Michael Žantovský Václav Havel pohledem Michaela Žantovského: už tím je řečeno vše, co nová havlovská biografie přináší. Oba muži spolu dlouhá léta úzce spolupracovali, pojilo je blízké přátelství – a politický (a do značné míry i kulturní) odkaz Václava Havla dodnes Michael Žantovský rozvíjí jakožto diplomat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85933
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Havel
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Michael Žantovský: Havel

Čerstvá hodnocení Michael Žantovský: Havel

  • 5

Dáda A., 27. listopadu 2015

Narozdíl od žlučovitého komentáře "Blodyfoxe" , si myslím že panu Žantovskému se knížka velice povedla , vykreslila pana Havla střízlivě s jeho dobrými i špatnými vlastnostmi.Zajímalo by mne, kdy si Češi začnou vážit lidí , kteří je o hlavu převyšují. Nadprůměrná knížka.


Specifikace Michael Žantovský: Havel

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 625 Kč

Havel - Michael Žantovský Václav Havel pohledem Michaela Žantovského: už tím je řečeno vše, co nová havlovská biografie přináší. Oba muži spolu dlouhá léta úzce spolupracovali, pojilo je blízké přátelství – a politický (a do značné míry i kulturní) odkaz Václava Havla dodnes Michael Žantovský rozvíjí jakožto diplomat působící na těch nejprestižnějších velvyslaneckých postech (USA, Izrael, Velká Británie). Jeho kniha však nabídne nejenom autorův pohled „zevnitř“; Žantovský dokáže Havlovo působení vnímat i kriticky, » ... a dál?

Produkt Michael Žantovský: Havel

Michael Žantovský: Havel - parametry

Název produktu: Michael Žantovský: Havel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 625 Kč
Maximální cena: 625 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 70 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Havel - Michael Žantovský Václav Havel pohledem Michaela Žantovského: už tím je řečeno vše, co nová havlovská biografie přináší. Oba muži spolu dlouhá léta úzce spolupracovali, pojilo je blízké přátelství – a politický (a do značné míry i kulturní) odkaz Václava Havla dodnes Michael Žantovský rozvíjí jakožto diplomat působící na těch nejprestižnějších velvyslaneckých postech (USA, Izrael, Velká Británie). Jeho kniha však nabídne nejenom autorův pohled „zevnitř“; Žantovský dokáže Havlovo působení vnímat i kriticky, s maximální možnou objektivitou a lidskou i odbornou erudicí. Už prvotní autorův „nástřel“, sestávající ze tří ukázkových kapitol, vzbudil v nakladatelském světě nefalšované nadšení – a dnes jsou práva na šestisetstránkovou publikaci (již autor napsal anglicky a sám si ji coby oceňovaný překladatel přeložil do svého mateřského jazyka) prodána již do deseti jazyků, přičemž další jazykové mutace jsou v jednání. Ono nadšení ostatně potvrzují první recenze, vycházející ještě před podzimním vydáním knihy – mluví se v nich mj. o „živé, podrobné a zasvěcené biografii… působivé, citlivé kronice, úspěšně postihující spletité osudy velké postavy 20. století“ (Publishers Weekly) či o „impozantním životopise velkého muže uprostřed dějin těžce zkoušeného národa“ (Kirkus Review). Kniha Havel získala ocenění Český bestseller za rok 2014 v kategorii Biografie. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Česká a československá scéna | Osobnosti | Václav Havel od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha o Václavu Havlovi od jednoho z jeho nejbližších spolupracovníků a přátel, velvyslance ve Spojených státech, Izraeli a Velké Británii. Práva na knihu již byla prodána do 12 jazyků, a to vesměs předním světovým nakladatelstvím. Knihu zaštítí předlohou Maleleine Albrightová. Jedinečná detailní monografie jednoho z největších Čechů 20. století z pera jeho blízkého spolupracovníka a přítele. Více než šestisetstránková publikace včetně 48 stran unikátní fotografické přílohy.


Recenze Michael Žantovský: Havel

Dáda A., 27. listopadu 2015Narozdíl od žlučovitého komentáře "Blodyfoxe" , si myslím že panu Žantovskému se knížka velice povedla , vykreslila pana Havla střízlivě s jeho dobrými i špatnými vlastnostmi.Zajímalo by mne, kdy si Češi začnou vážit lidí , kteří je o hlavu převyšují. Nadprůměrná knížka.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Michael Žantovský: Havel

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.