Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michael McClure: Bezstarostný Frank

Učebnice/Odborná literatura

Michael McClure: Bezstarostný Frank

Hodnocení: 1x
  • 4

PEKELNÍ ANDĚLÉ byli vytvořeni PEKELNÝMI ANDĚLY. Od počátku si vytvořili vlastní žebřík, který používají k cestě na vrchol. A nyní, když jsme na vrcholu, naše vlajky vlají ve větru. A takhle to i zůstane, protože smrt už je s námi. Co se týká demonstrantů za mír jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Bezstarostný Frank
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael McClure: Bezstarostný Frank koupíte i tady

Specifikace Michael McClure: Bezstarostný Frank

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 164 Kč

PEKELNÍ ANDĚLÉ byli vytvořeni PEKELNÝMI ANDĚLY. Od počátku si vytvořili vlastní žebřík, který používají k cestě na vrchol. A nyní, když jsme na vrcholu, naše vlajky vlají ve větru. A takhle to i zůs ... a dál?

Produkt Michael McClure: Bezstarostný Frank

Michael McClure: Bezstarostný Frank - parametry

Název produktu: Michael McClure: Bezstarostný Frank
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PEKELNÍ ANDĚLÉ byli vytvořeni PEKELNÝMI ANDĚLY. Od počátku si vytvořili vlastní žebřík, který používají k cestě na vrchol. A nyní, když jsme na vrcholu, naše vlajky vlají ve větru. A takhle to i zůstane, protože smrt už je s námi. Co se týká demonstrantů za mír jako jsou Ken Kesey, Allen Ginsberg a ostatní, nevzhlížíme k nim. Pokud k někomu vzhlížíme, tak sami k sobě - nezáleží na tom, co se kde říká - takhle funguje mysl Pekelného anděla. Jak říkáme - jeden za všechny a všichni za jednoho. Budeme tu navěky a to víme. Nemusíme věřit - my víme.

FRANK REYNOLDS se stal členem Pekelných andělů v roce 1961. Svoje rané dětství strávil v Ozarských horách a ve třinácti letech byl poslán do reformní školy ve státě Washington a poté ho jeho sestra přivedla do Kalifornie. Od té doby žil převážně v San Franciscu a jeho okolí. Hraje na harmoniku, maluje a píše poezii.

 

MICHAEL McCLURE, „posluchač“ při sezeních s Frankem Reynoldsem je americký básník a dramatik, jehož hra The Beard (Plnovous) slavila úspěch v New Yorku. Mezi jeho knihy patří Hymns to St. Geryon, The New Book / A Book of Torture a Dark Brown.

Úryvek Svoje úplně první dobrodružství jsem zažil při svý první jízdě s Pekelnými anděly. Na nic si nehraju, Michaeli, takhle to prostě bylo. Vím to, protože vzduch, země a všechno, se v mé mysli obrátilo k lepšímu. Jeli jsme po dálnici a naším cílem bylo jezero Bass kousek od Fresna v Kalifornii. Byl to víkend Dne práce v šedesátým prvním. Celkem tam bylo šest motocyklů z pobočky ve Friscu. Já jel na svým Limey Triumph. Cítil jsem se mimořádně skvěle, protože jsem jel s Pekelnými anděly. Nevšímali si mě a přitom jsem nebyl opomíjen. A zároveň tam byl jakýsi údiv. - Viděljsem záblesk v jejich očích, když se na mě dívali: „Možná on může být námi doveden k dokonalosti.“ Dostávalo se mi toho pohledu od mnoha. Pokračovali jsme dál a dál po dálnici, zastavovali na čerpacích stanicích, ve stáncích s párky v rohlíku, říhali jsme po lahvích vína a váleli se v pšeničných polích a zamotávali jsme hlavu každému, kdo kolem nás projel. Byla to zatraceně krásná věc, pokud se na to někdo dokázal dívat z toho správnýho úhlu. Bylo to pro mě nové, všechno bylo nové, ale bylo to splnění mého snu a ve svém věku devatenácti let jsem byl připravený se do toho snu ponořit. Ačkoliv jsem nevěděl, kam mě ten sen dovede, ať jsem navždy zatracený, pokud jsem nebyl odhodlaný jít až na konec!

V té době panovalo mezi jednotlivými pobočkami Pekelných andělů napětí. Projeli jsme kolem Oaklandské pobočky kouřící spoustu trávy vedle silnice. Toho dne se všechno hýbalo, schylovalo se k akc


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.