Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michael Kerrigan: Řecko - Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Knihy naučná literatura

Michael Kerrigan: Řecko - Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozkvět první známé civilizace ve Středomoří začal ve třetím tisíciletí před naším letopočtem. Zrodila se na Krétě a v Mykénách a dál se rozvíjela v Athénách, Korintu a Makedonii. Svět starověkých obyvatel Řecka ožívá ve vyprávění o jejich dobyvatelských činech, zákonech, bájích, náboženské víře a památnících, ale i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Řecko - Lidé starověku..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Kerrigan: Řecko - Lidé starověku: co nám o sobě řekli koupíte i tady

Specifikace Michael Kerrigan: Řecko - Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Rozkvět první známé civilizace ve Středomoří začal ve třetím tisíciletí před naším letopočtem. Zrodila se na Krétě a v Mykénách a dál se rozvíjela v Athénách, Korintu a Makedonii.Svět starověkých obyv ... a dál?

Produkt Michael Kerrigan: Řecko -  Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Michael Kerrigan: Řecko - Lidé starověku: co nám o sobě řekli - parametry

Název produktu: Michael Kerrigan: Řecko - Lidé starověku: co nám o sobě řekli
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 222 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozkvět první známé civilizace ve Středomoří začal ve třetím tisíciletí před naším letopočtem. Zrodila se na Krétě a v Mykénách a dál se rozvíjela v Athénách, Korintu a Makedonii. Svět starověkých obyvatel Řecka ožívá ve vyprávění o jejich dobyvatelských činech, zákonech, bájích, náboženské víře a památnících, ale i o všedním životě v tehdejších městských státech. Podívejte se na ukázky mínójského a mykénského písma, nápisů vyrytých do hliněných tabulek, bronzových destiček, zdí chrámů, hlasovacích disků a hliněných střepů. Přečtěte si spolu s námi tajemné texty staré tisíce let, z nichž některé jsou dodnes nerozluštěné, jako například nápis na disku nalezeném v krétském paláci Faistu – odhalení jeho tajemství třeba čeká právě na vás! O autorovi Michael Kerrigan v posledních dvaceti letech napsal desítky knih pro děti a mládež – například cyklus čtyř publikací The Ancients in Their Own Words (Lidé starověku: co nám o sobě řekli) (2008) a knížku Ancient Greece and the Mediterranean (Starověké Řecko a Středomoří), která posloužila jako předloha pro jednu část seriálu BBC o starověkých civilizacích. Píše také fejetony, recenze knih a novinové články, například pro deník Scotsman a Times Literary Supplement (týdenní literární přílohu deníku The Times). Žije v hlavním městě Skotska Edinburghu. Z obsahu Úvod Disk z Faistu Mykény a jejich tajemství Kleombrotos, olympijský vítěz Zde leží Archilochos Athénská agora Gortýnské zákony Demokratická spravedlnost Nepřítel lidu Cena svobody Pocta učiteli Alexandrův chrám Parská mramorová kronika Upravené dějiny Slovníček pojmů Časová osa starověkého Řecka Další informace O autorovi Poznámky překladatelky Rejstřík Co nám o sebe bájné civilizace neřekly.. Kniha popisuje zajímavá fakta o starověkém Řecku a je doplněna množstvím ilustrací. Orientační obsah: dobyvatelské činy zákony náboženská víra všední život v tehdejších městských státech ukázky mínójského a mykénského písma nápisy vyryté do hliněných tabulek a zdí chrámů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.