Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michael Hammer: Agenda 21 - Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století

Učebnice/Odborná literatura

Michael Hammer: Agenda 21 - Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století

Hodnocení: 1x
  • 4

Podniky dnes nemají k dispozici žádné zázračné léky, žádné zaručené recepty nebo jednoduchá řešení. Staré osvědčené přístupy již nejsou účinné. Po období euforie znovu nastaly těžké normální časy. Je proto nanejvýš nutné začít brát podnikání opětjako vážnou práci, protože nová doba a nové problémy jsou ve skutečnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Hammer: Agenda 21 - Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století koupíte i tady

Specifikace Michael Hammer: Agenda 21 - Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Nové vydání knihy někdejšího tvůrce koncepce reengineeringu poodhaluje tajemství nejúspěšnějších podniků dneška a formuluje devět základních pravidel, devět kroků, jež musí podniky a podnikatelé učini ... a dál?

Produkt Michael Hammer: Agenda 21 - Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století

Michael Hammer: Agenda 21 - Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století - parametry

Název produktu: Michael Hammer: Agenda 21 - Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 429 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podniky dnes nemají k dispozici žádné zázračné léky, žádné zaručené recepty nebo jednoduchá řešení. Staré osvědčené přístupy již nejsou účinné. Po období euforie znovu nastaly těžké normální časy. Je proto nanejvýš nutné začít brát podnikání opětjako vážnou práci, protože nová doba a nové problémy jsou ve skutečnosti ještě složitější, než bychom si většinou vůbec dokázali představit. Ukázalo se, že úspěch již není tak snadný, že internet nezmění vše jako proutku mávnutím, a platí, že peněz a času budevždy nedostatek, že konkurence bude stále tvrdší a že zákazníci jsou náročnější než kdykoli v minulosti a že drží v rukou všechny trumfy a veškerou moc.     Co dělat? Lidé v podnicích si musí dnes pořádně vyhrnout rukávy, aby dokázali zvýšit výkonnost svýchpodniků. K tomu budou potřebovat celou sadu praktických nástrojů.      Kniha Dr. Michaela Hammera Agenda 21, jejíž druhé české vydání s podtitulem Co musí každý podnik udělat pro úspěch v 21. století připravilo nakladatelství Management Press (váz., 260 str.,doporučená cena 429 Kč, z angl. orig. přel. H. Škapová), jednoho z nejvýznamnějších představitelů světového managementu, někdejšího tvůrce koncepce reengineeringu a prominentního představitele reengineeringového hnutí, představuje takovou pragmaticky zaměřenou reakci naudálosti, které změnily tvář světa podnikání. Poodkrývá tajemství nejlepších a nejúspěšnějších podniků dneška a poskytuje účinné nástroje podnikové transformace formuluje devět základních programových bodů, devět kroků, jež musí podniky a podnikatelé učinit,chtějí-li opravdu uspět a prosperovat v prvních dekádách nového tisíciletí, v době sílící nadvlády zákazníka a globální hyperkonkurence:1. Staňte se podnikem, s nímž se dobře spolupracuje.2. Poskytněte zákazníkům vyšší přidanou hodnotu.3. Buďte posedlí procesy.4. Změňte kreativní práci v procesní práci.5. Používejte měření ke zlepšování postupů, nikoli jako funkci účetnictví.6. Rozvolněte svou organizační strukturu.7. Neprodávejte svým distribučním kanálům, ale jejichprostřednictvím.8. Překročte své hranice v zájmu vyšší efektivnosti.9. Vzdejte se své identity ve prospěch širšího podniku.Kniha vychází v Knihovně světového managementu s novou předmluvou autora.Michael Hammer (19482008) byl aždo své nečekané smrti jedním z nejvlivnějších světových autorů v oboru podnikového managementu a průkopníkem významných manažerských inovací, jež se staly standardní součástí manažerského instrumentária a provozních metod těch nejlepších a nejúspěšnějšíchpodniků. Především pak jeho koncepce reengineeringu podnikových procesů a myšlenka procesní podnikové organizace od základů změnily celý dnešní podnikový svět.     Michael Hammer byl vyhledávaným lektorem a řečníkem (jeho seminářů a konferencí se každoročněúčastnily tisíce lidí), jako poradce spolupracoval s manažerskými týmy předních světových firem. Konsorcium Phoenix, které založil, se stalo významným výzkumným centrem a nástrojem implementace zásadních organizačních změn ve spolupracují


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.