Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michael A. Stackpole: Tajný atlas

Knihy

Michael A. Stackpole: Tajný atlas

Hodnocení: 1x
  • 4

KNIHA MÁ POUZE LEHCE ZAŽLOUTLÉ LISTY         V zemi Nalenyr se rodina knížecího kartografa těší výsadnímu postavení. Její členové nejen kreslí mapy, ale rovněž zkoumají neprobádaná území a rozšiřují a aktualizují dosud známé vědomosti o světě. Jejich talent jim vynesl nevídanou moc a bohatství – na druhou stranu je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajný atlas
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michael A. Stackpole: Tajný atlas

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 306 Kč

Trilogie Věk objevů od Michaela A. Stackpola, epická fantasy plné dobrodružství a exotikou vonících dálek, se odehrává ve světě, kde jsou knížecí kartografové váženými členy společnosti. Jejich úko ... a dál?

Produkt Michael A. Stackpole: Tajný atlas

Michael A. Stackpole: Tajný atlas - parametry

Název produktu: Michael A. Stackpole: Tajný atlas
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 306 Kč
Maximální cena: 310 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

KNIHA MÁ POUZE LEHCE ZAŽLOUTLÉ LISTY         V zemi Nalenyr se rodina knížecího kartografa těší výsadnímu postavení. Její členové nejen kreslí mapy, ale rovněž zkoumají neprobádaná území a rozšiřují a aktualizují dosud známé vědomosti o světě. Jejich talent jim vynesl nevídanou moc a bohatství – na druhou stranu je však může stát život. Keles a Jorim, vnuci knížecího kartografa, byli vysláni na nebezpečnou misi, aby prozkoumali nejtemnější kouty neznámých končin. Zatímco jeden mapuje moře, druhý nalézá oblast zničenou starodávnou magií. Jejich sestra Nirati se mezitím snaží ochránit bratry před intrikami, hněvem a závistí, které doma ohrožují rodinu. Ale to, co Keles a Jorim tentokrát objeví, bude mnohem větší a děsivější než jakékoli nové země. Křehký mír, který byl nastolen před staletími po téměř apokalyptické zkáze, je náhle ohrožen a vražedný útok na rodinu kartografů spustí vlnu událostí, které otřesou celým světem. Vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Epocha. O sérii: Mocné Císařství se rozpadlo pod útokem barbarů a poslední Císařovna zmizela v pustinách divoké magie. Nyní, po staletích zoufalého boje o přežití, jsou jednotlivé státy opět plné snů o sjednocení. Deseirion má statečné vojáky, Erumvirine početné obyvatelstvo a tradici, Nalenyr zase kartografy… Protože ti objevují svět: vše, co bylo ztraceno, se díky jejich mapám stává opět skutečností a zdrojem bohatství. A právě nyní vyrážejí za objevy dva vnuci vrchního kartografa. Jejich mise mohou z Nalenyru definitivně učinit nejbohatší a nejmocnější knížectví, ale také mu přivodit totální zkázu… Za hranicemi známého světa se totiž skrývá nejen nesmrtelné zlo, které se opět probouzí, ale také celé kontinenty, u nichž nápis „Zde žijí nestvůry“ není jen prázdnou frází. Pověsti ožívají a legendy se ukazují být skutečností. Nadchází čas, kdy se celý svět změní – nebo zahyne. Michael A. Stackpole v trilogii Věk objevů dokazuje, že je mistrem epické fantasy plné dobrodružství a exotikou vonících dálek. Trilogie Věk objevů od Michaela A. Stackpola, epická fantasy plné dobrodružství a exotikou vonících dálek, se odehrává ve světě, kde jsou knížecí kartografové váženými členy společnosti. Jejich úkolem není pouze mapy vytvářet, ale i aktualizovat, zkoumat neznámá místa a posouvat hranice lidského


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.