Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mezinárodní politologický ústa Regionální politika EU a naplňování principu partnerství

Knihy

Mezinárodní politologický ústa Regionální politika EU a naplňování principu partnerství

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Regionální politika EU a naplňování principu partnerství - Případové studie České republiky, Německa, Francie a Slovinska - Vladimír Dočkal. Předkládaná publikace se ve srovnávací perspektivě zabývá regionální politikou na její realizací ve čtyřech vybraných státech Evropské unie - České republice, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mezinárodní politologický ústa Regionální politika EU a naplňování principu partnerství koupíte i tady

Specifikace Mezinárodní politologický ústa Regionální politika EU a naplňování principu partnerství

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 119 Kč

Předkládaná publikace se ve srovnávací perspektivě zabývá regionální politikou na její realizací ve čtyřech vybraných státech Evropské unie - České republice, Francii, Německu a Slovinsku. Autoři stud ... a dál?

Produkt Mezinárodní politologický ústa Regionální politika EU a naplňování principu partnerství

Mezinárodní politologický ústa Regionální politika EU a naplňování principu partnerství - parametry

Název produktu: Mezinárodní politologický ústa Regionální politika EU a naplňování principu partnerství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Regionální politika EU a naplňování principu partnerství - Případové studie České republiky, Německa, Francie a Slovinska - Vladimír Dočkal. Předkládaná publikace se ve srovnávací perspektivě zabývá regionální politikou na její realizací ve čtyřech vybraných státech Evropské unie - České republice, Francii, Německu a Slovinsku. Autoři studií vycházejí z předpokladu, že by se regionální politika teoreticky měla odvíjet v souladu s cíli EU podle principu partnerství. V jednotlivých studiích je zkoumáno, zda se tak skutečně děje. Kromě bohaté informační hodnoty nabízejí příspěvky také teoretický rozbor a aplikaci konceptů a pojmů, které nejsou v českém prostředí zcela běžné a lze je v souvislosti se studiem regionální politiky velmi dobře uplatnit. Autory publikace jsou odborníci na regionální politiku působící na Mezinárodním politologickém ústavu MU a studenti Fakulty sociálních studií MU. Publikace: Regionální politika EU a naplňování principu partnerství - Případové studie České republiky, Německa, Francie a Slovinska - Vladimír Dočkal.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.