Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Menand Robert: Le Nouveau Taxi 3 Excercises

Učebnice/Odborná literatura

Menand Robert: Le Nouveau Taxi 3 Excercises

Hodnocení: 1x
  • 4

Le Nouveau TAXI !  A1 A2 B1 Třídílný soubor učebnic Le Nouveau Taxi! navazuje na osvědčené učebnice Taxi! . Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Menand Robert: Le Nouveau Taxi 3 Excercises

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 248 Kč

Publikace: LE NOUVEAU TAXI 3 CAHIER D´EXERCICES - MENAND, R.;JOHNSON, A.;M.. Publikace: LE NOUVEAU TAXI 3 CAHIER D´EXERCICES - MENAND, R.;JOHNSON, A.;M.. ... a dál?

Produkt Menand Robert: Le Nouveau Taxi 3 Excercises

Menand Robert: Le Nouveau Taxi 3 Excercises - parametry

Název produktu: Menand Robert: Le Nouveau Taxi 3 Excercises
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 361 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Le Nouveau TAXI !  A1 A2 B1 Třídílný soubor učebnic Le Nouveau Taxi! navazuje na osvědčené učebnice Taxi! . Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní cvičení z mluvnice a slovní zásoby a 2 videa v každé Unité pro úrovně A1 a A2. Rovněž přináší více práce s mluvnicí v lekcích s návazností na závěrečný přehled mluvnice. Využívá také tématický slovníček pro procvičování slovní zásoby. Učebnice jsou určeny pro interaktivní výuku francouzštiny dospívajících studentů od 15 let (7090 vyučovacích hodin), přizpůsobený menšímu počtu hodin týdně (23 hod). Na rozdíl od jiných učebnic je odlehčený a při výuce je již po prvních lekcích znát pokrok .  Student má pocit snadného startu. Při výuce se rychle postupuje kupředu a studenti se nevracejí k předchozím lekcím. Po čtvrté lekci se doporučuje využít nahrávku video, která umožní studentům ověřit si znalosti a pokrok ve výuce. Učebnice odpovídá požadavkům na zkoušky DELF. (méthode de français. 3) Publikace: LE NOUVEAU TAXI 3 CAHIER D´EXERCICES - MENAND, R.;JOHNSON, A.;M.. Publikace: LE NOUVEAU TAXI 3 CAHIER D´EXERCICES - MENAND, R.;JOHNSON, A.;M.. třídílný kurz francouzštiny pro mládež a dospělé s jasnou strukturou a postupy pro začátečníky, s velmi bohatým jazykem - cvičebnice, 3. díl


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.