Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Melandrium Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vy...

Knihy

Melandrium Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vy... cena od 0 Kč

Melandrium Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vy...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vydání - Macáková Libuše. Publikace nabízí přehled základních otázek středně pokročilého kursu mikroekonomie, určeného pro studenty inženýrského (resp. magisterského) stupně studia na vysokých školách ekonomického zaměření. Obsah publikace je určen ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Melandrium Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vy... - parametry

Název produktu: Melandrium Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vy...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vydání - Macáková Libuše. Publikace nabízí přehled základních otázek středně pokročilého kursu mikroekonomie, určeného pro studenty inženýrského (resp. magisterského) stupně studia na vysokých školách ekonomického zaměření. Obsah publikace je určen strukturou a hloubkou znalostí vyžadovaných při studiu středně pokročilého kursu mikroekonomie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Struktura koresponduje se strukturou zkouškových otázek z mikroekonomie: první část je věnována principům rozhodování jednotlivců a formování poptávky, druhá část principům rozhodování firem a formování nabídky a modelům jednotlivých tržních struktur. Další část je věnována trhům výrobních faktorů a poslední část všeobecné rovnováze, tržním selháním a úloze státu. Publikace není koncipována tak, aby umožnila pochopení základních otázek mikroekonomie bez předběžného hlubšího studia; neobsahuje zevrubný výklad základních pojmů a souvislostí. Její prostudování má pouze umožnit utřídění a zopakování poznatků získaných předchozím studiem. Publikace: Mikroekonomie repetitorium středně pokrokročilý kurs - 6. vydání - Macáková Libuše.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.