Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Melandrium Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část...

Učebnice/Odborná literatura

Melandrium Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část - Mach Miloš. Obsah: 1) Určení rovnovážné produkce 2) Model IS-LM, fiskální a monetární politika 3) Otevřená ekonomika a determinace rovnovážné produkce 4) Agregátní poptávka a agregátní nabídka 5) Trh práce, nezaměstnanost, Phillipsova křivka 6) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Melandrium Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Publikace: Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část - Mach Miloš. Obsah: 1) Určení rovnovážné produkce 2) Model IS-LM, fiskální a monetární politika 3) Otevřená ekonomika a determinace rovnovážné produkce 4) Agregátní poptávka a agregátní nabídka 5) Trh práce, nezaměstnanost, Phillipsova křivka 6) Inflace 7) Dlouhodobý ekonomický růst Publikace: Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část - Mach Miloš. ... a dál?

Produkt Melandrium Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část...

Melandrium Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část... - parametry

Název produktu: Melandrium Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část - Mach Miloš. Obsah: 1) Určení rovnovážné produkce 2) Model IS-LM, fiskální a monetární politika 3) Otevřená ekonomika a determinace rovnovážné produkce 4) Agregátní poptávka a agregátní nabídka 5) Trh práce, nezaměstnanost, Phillipsova křivka 6) Inflace 7) Dlouhodobý ekonomický růst Publikace: Makroekonomie II pro magisterské (inženýrské)studium1+2 část - Mach Miloš.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.